• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SALVATOR: No jo no, ale snažil jsem se nemířit na hlavu. Bohužel ze zcela zištných důvodů - byl jsem jako dítě hodně soutěživý, takže důvodem bylo, že ráně na horní část nohou nebo spodek břicha se nejhůř uhýbá. A právě když dáš bombu, tak se to i blbě chytá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GUMBA: Hajzle
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    A sakra, při vybíjené ve škole jsem většinou vyhrál a dával jsem docela bomby :/
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Bojím se výšek, pokud nemám nic pod nohami. Neskocil bych padákem, nejel na zip line.

    Nevadí mi stát na střeše paneláku úplně na okraji.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Vo kolektivních hrách na základce mi ani nevykládejte, to je peklo největší. A ze všeho nejdementější byla vybíjená. Čurákům, co házeli bomby sem měl chuť dát pak v šatně deku. A to nemluvim vo tom, že sem při vybíjený přišel vo zub.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    INDIAN: a co teprv kolektivní hry při tělocviku. Třeba volejbal :) občas se divím jak jsem přežila do dospělosti, asi jsem musela být hodně urputná.
    Na PC jsem hrála diablo, bavilo mě to prostředí hry a že to bylo tajemný :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Už nějakou dobu s tím bojuju, ale je to tak - Jana Maláčová mi přijde (velmi) sexy.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ja su asi jedinej clovek na svete, kterymu prijde trapnej a denentni pulp fiction, musela sem ho dat na 2x, jaka to byla ***** ze sem to ani nezvladla v tahu.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    VERSONNENHEIT: napodobne
    Sem zaprisahlej nehrac, nebavi me jakykoli spolecensky hry, karty a iritujou me zalezitosti typu naka kolektivni hra na teambuildingu (nastesti to neni pripad momentalniho zamestnavatele).. nikdy me nebavily hry na pocitaci/konzoli (to sem si odbyl este jako kluk v dobach atari/prvni pc) a pokud me nekdo chce fakt na*rat, je to kdyz me tlaci hrat fotbalek ze jim schazi osoba do poctu. A vystrelky z posledni doby typu RPG, escape game, atp. to samozrejme taky ani heverem.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Filmy Magnólie, Donnie Darko a pokračování Matrixu jsou sračky. Mona Lisa má křivou hubu. Hitchcockovy filmy jsou k smrti nudné.
    Tohle všechno si myslím a ještě navíc nesnáším Devátou symfonii a humanitární organizace.
    Tak a je to venku.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Nikdy jsem nehrála žádnou karetní hru, ani prší. Nehrála jsem ani člověče nezlob se. Jediná hra ke které jsem kdy byla přemluvena bylo pexeso, sázky a dostihy a dixit. Tyhle tři věci mě i bavily. Stopem jsem poprvé v životě jela před rokem. Neviděla jsem ani jeden díl hry o trůny, přátel, sexu ve městě a dalších moderních seriálů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NA_PYCZU: ja jen jednou spis nahodou a desne se mi tyhle hlavolamy prici.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NA_PYCZU: Na to jsou algorytmy... některé jsou lidsky zapamatovatelné, některé rychlé, spíš pro stroje. Všechno najdeš na youtube.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nikdy jsem nesložila rubikovu kostku.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: ale prej mlada:D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GREAT_R: To by rozhodně neměla.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    SAMUEL_HAIN: taky to tak mám, jako by ta rodičovská láska po nás evolučně chtěla, abychom je zabezpečili a oni mohli v klidu a bezpečí spát.
    SAMUEL_HAIN
    SAMUEL_HAIN --- ---
    Uklidňuje mě, když slyším svý dva syny ve spánku oddychovat. Ne že bych byl neklidnej.. nebo možná jo, to asi oni, když jsou vzhůru, tak vnášejí do života takovej zajímavej neklid, kterej vám bystří všechny smysly :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BLONDYNKA: Uvidíme. Dám na to bacha. Předpokládám správně, že poteče krev, co?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GREAT_R: hlavně pokud máš silnější porost, tak nedoporučuji, kořínky zůstanou a budeš mít problém. Muž to dvakrát zkusil a byla to hrůza. Zanítilo se mu to, dva měsíce se to hojilo, blbý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam