• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEVIL: tak když už úplně vynechám nějakou morálku, rozdíl mezi tím zabít zvíře pro jídlo/protože mě sralo nebo whataboutismus na tema velkochovy (což je ještě horší než otrávit psa, ale porád whataboutimus):
    a) jak si sakra může dovolit sáhnout na cizí majetek na cizím pozemku?
    b) jak si může bejt jistej, že ten jed sežere ten pes/neodnese ten pes a nezabije to místo toho třeba (lidský) díte?

    Jakym buransko-statkářsko-vohnojenym argumentem na téma "městský floutci" omluví tohle?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    co muj strejda umyslne zabil desitky kotat po tom co se na vesnici nekastrovanejm kockam narodily?
    co kvanta psu co se jedi na maso vsude po svete?
    a co prasata a kravy chovany na maso, zavreny v klecich ve vlastnich srackach? na jejichz decimaci se vsichni vesele podilime?
    co velkochovy slepic nebo takova zoo, ktera ma ruzny zvirata a podili se na zabijeni jinejch zvirat, aby ostatni zvirata mohli jist, aby se lidi mohli koukat na 'divoka' zvirata...

    zalezte vsichni do prdele. nevidite si ani na spicku nosu a budete se tady snazit kazat cloveku, co bud troli nebo se priznal k necemu co nezapada do vasi predstavy jednani se zviratkama!
    traveni psa neschvaluju, nicmene je uz mrtvej a nikdo s tim nic neudela. ale za vase kecy bych vam po tvari psi hovno s radosti rozmazal


    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    no to je skvostnej buran :D

    pravej vesničan co ví, zač je toho mimo město loket... Teda až na ten pobuřující fakt, že na vesnici štěkaj psi :)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: ty vole, ty si fakt kus ubohýho hovna...
    MONROE
    MONROE --- ---
    "Cim vic poznavam lidi, tim mam radeji zvirata."

    Tata mel pravdu.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: no jo, ty vole, ty si vlastně úplnej spasitel!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    THEMAKARESH: předevšim si otrávil leda pyču
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    už je to pár let ale s tím přiznáním čekal, až umře Srstka, srab :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nerad bych tady dával člověka nad psa ale buďme rádi, že jeho sousedovi třeba pořád nebrečelo dítě :/
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: Pokud je pravda, že si otrávil psa, protože štěkal, tak upřímně doufám, že někdo otráví tebe za to, že si ultimátní zmrd... Pokud...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH: no tak to se priznam ze jsi curak a navic nejspis lzes.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Nechal jsem děti trochu výhledovět. Trochu víc. Pro jistotu. Táta vaří... Vzaly si nůžky. A teď jedinej, kdo má u nás sestřih na krátko, je květináč s pažitkou.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Mám na nyxu platonicke lásky kterým lajkuju všechny fotky..
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    TERA79: ja sbiram obaly od nealkoholickych napoju...a vzdy si delam vystavku v kuchyni...zena to moc nemusi tak vzdy jednou za cas ji udelam radost a vyhodim to...nicmene opravdu zajimavy kousky mam schovany v krabici:D

    to ze setris na obalech pro svoje eko lokal bio nebio domaci veci je jedine dobre...taky bys to mohla nakupovat v ikei kazdej roz znova:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: vzhledem k tomu ze zvazujes, jestli problem mas, nebo ne, tak nadeji máš. Ja jsem nedavno "dekorační skleněné lahve" vyhodil. Přišlo mi, že uz to nestrikuje joy a ze dekorovat odpadkama je blbost.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    GREAT_R: Ano, ano, ano. Mám ještě naději?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Máš strop, kdy přestaneš přidávat další? Dokázala bys kdykoliv jít a část vyhodit, abys mohle ve sklepě zaparkovat něco důležitějšího? Víš jistě, že se to ještě za tvého života všechno využije?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem úchylná na sbírání všelijakých hezkých skleniček a láhví. Schovávám si je ve sklepě a použiju je na sirupy, chutney, omáčky, bylinky nebo bylinné soli, které vyrábím z naší sklizně a pak rozdávám jako dárky. Jsem hoarder nebo ještě ne?! (A mám báječnou sousedku, která mi je taky schovává!)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    RAINBOF: Některým lidem prostě DMT do ruky nepatří...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dneska jsem si vzpomel na archandela kacenku...
    Druhý příchod Krista, je Kačenka.
    https://www.youtube.com/watch?v=F_69AeOKWf4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam