• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    ADAMIRA: on drogy nebere, omylem mu něco spadlo do rypáku... Meh
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tyvole a teď chce otrávit nějakýho kacera?

    Takovej malej zooHimler :/
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Fajn, pobavili jsme se, nemohl by ho někdo vrátit na lůžko?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    THEMAKARESH: Ne, já si ji představuju jako obrovskej klobouk ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    “Kde sou anarchisti když je člověk potřebuje? Proč po něm něco nehodí???”
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: kdepak jsem ten s největším dicken. Největší čurák jsi pořád ty.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Neobtěžuje vás už?

    Já ze by jsme ho pak mohli případně otrávit :)
    SADY
    SADY --- ---
    THEMAKARESH: zalez a uz nevylejzej, relativizovat zivot psa klidne muzes jak chces, ale to ze ses slaboch, kterej se problemu nedokaze postavit celem a resi jej jako posranej prizdisrac neokecas, priznani ti nikdo nebere, ale obhajovat to je slusnej vymaz... a jestli je tvoji obhajobou vesnicky puvod a povysovani nad slunickovost kavarniku, tak mazej k nejblizsi delnicky mladezi hlidkovat a neotravuj tady
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH: 10? to mam na dickovi na prumer. Takovy jako si ty mivam po parbe za predkozkou.
    PIPSKIOVA
    PIPSKIOVA --- ---
    Tvl, když mám problém se psem, tak to primárně řeším s jeho majitelem. Ale nee, na to je panáček moc hovno, tak radši jde a vybije si to na slabším. Fakt hrdina tvl
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH:
    No otravenim psa jsi to fakt vyresil. Doufsm ze jsi trol. Protoze pokud jsi takhle dusevne plochej curak tak to neni bezpecny.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Vždyť je evidentně vysmazenej jak pánev před výletem do Chorvatska, attention whore.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: ale natajnačku otrávit vztahy nerozhodí. tak nejseš jen blbej, ale i solidní kus zmrda. čecháček :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ATOMINATOR: Zrovna jsem si říkal jak moc velká kobra to byla. :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Teda, tady je pekne nablito.

    Priznavam se, ze otravit psa mi prijde jako zmrdstvo prvni kategorie. Bez ohledu na to, kolik zesral detskejch hrist a pochcal osamelejch babicek.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: sis to měl zdokumentovat a podat TO, ne ho trávit, tos to fakt vylepšil
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DEVIL: on toho psa neszeral. Otravil ho coz je pomerne hnusna smrt uz sem to videl a neni to nicmoc. Ty budes taky slusnej "igelitent".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: nauč se alespoň číst. já ti nevyhrožuju, já ti říkám, kdyby ten pes byl můj. no to buď rád, že můj nebyl.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    THEMAKARESH: tywoe dyk tenhle klub zalozila PCR...tos to z nazvu nepochopil?
    ...jasnej bait :D Hele v prvy rade je trochu picovina psat na nett ze si spachal trestnej cin...nejebe ti trochu?
    resp. doufam ze kdyz sousedovi zabijes cokla ze je to trestnej cin:D odmitam si to hledat...

    takze nevis cim si ho otravil? to bylo zas kecu...
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    ZUULUU: ta agenda, že řešíme jednoho člověka, není daná. Já ho právě neřeším vůbec. Jak píšeš, stejně nevíme..

    Přiznám se, že utrpení člověka vnímám hůř než utrpení zvířete. Libové masíčko z čerstvě poraženého dítěte bych neochutnal. Sorry za segustivni formulaci.Respektuji, že někdo má tu hierarchii jinak. Ale zvířata mám rád, psy miluju a nikdy bych zvířeti neublížil.

    Jenom mi přijde zajímavý, když se pes ve větší míře stává v kultuře nahrážkou lidskosti. Chápu to u eskymaku nebo osamělých pastevců v centrální Austrálii. Ale proč u nás?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam