• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: jo! Jedem dál. Přiznám se, že jsem se podíval na Playgirls a Playgirls 2 a líbilo se mi to. Ale asi to bylo tím, že jsem věděl, do čeho jdu a že jsem měl předtím mnohem horší zážitek. Hrál jsem hru The silent man. Po tom má každá blbost promyšlený scénář a skvělou režii.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nechcete ten ubohej pokus o člověka už ignrovat?
    SADY
    SADY --- ---
    THEMAKARESH: nic ti nerozkazuju, to bylo jen doporuceni... relativizujes, psal jsi ruzna moudra, napr. ze pes je na praci, pak az zabava, atd... tvoji dalsi generalizace vubec nema cenu resit, vis hovno jak jsem uprimnej, mam moralku nebo komu tleskam a ten posranej cokl, si zaslouzit zit minimalne stejne jak ty, kdyz te tak posloucham
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: já nic obhajovat nepotřebuju, ostatně, že si naprostej kokot si tu zjevně myslí víc lidí...
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    ADAMIRA: on drogy nebere, omylem mu něco spadlo do rypáku... Meh
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tyvole a teď chce otrávit nějakýho kacera?

    Takovej malej zooHimler :/
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Fajn, pobavili jsme se, nemohl by ho někdo vrátit na lůžko?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    THEMAKARESH: Ne, já si ji představuju jako obrovskej klobouk ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    “Kde sou anarchisti když je člověk potřebuje? Proč po něm něco nehodí???”
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: kdepak jsem ten s největším dicken. Největší čurák jsi pořád ty.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Neobtěžuje vás už?

    Já ze by jsme ho pak mohli případně otrávit :)
    SADY
    SADY --- ---
    THEMAKARESH: zalez a uz nevylejzej, relativizovat zivot psa klidne muzes jak chces, ale to ze ses slaboch, kterej se problemu nedokaze postavit celem a resi jej jako posranej prizdisrac neokecas, priznani ti nikdo nebere, ale obhajovat to je slusnej vymaz... a jestli je tvoji obhajobou vesnicky puvod a povysovani nad slunickovost kavarniku, tak mazej k nejblizsi delnicky mladezi hlidkovat a neotravuj tady
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH: 10? to mam na dickovi na prumer. Takovy jako si ty mivam po parbe za predkozkou.
    PIPSKIOVA
    PIPSKIOVA --- ---
    Tvl, když mám problém se psem, tak to primárně řeším s jeho majitelem. Ale nee, na to je panáček moc hovno, tak radši jde a vybije si to na slabším. Fakt hrdina tvl
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH:
    No otravenim psa jsi to fakt vyresil. Doufsm ze jsi trol. Protoze pokud jsi takhle dusevne plochej curak tak to neni bezpecny.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Vždyť je evidentně vysmazenej jak pánev před výletem do Chorvatska, attention whore.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: ale natajnačku otrávit vztahy nerozhodí. tak nejseš jen blbej, ale i solidní kus zmrda. čecháček :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ATOMINATOR: Zrovna jsem si říkal jak moc velká kobra to byla. :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Teda, tady je pekne nablito.

    Priznavam se, ze otravit psa mi prijde jako zmrdstvo prvni kategorie. Bez ohledu na to, kolik zesral detskejch hrist a pochcal osamelejch babicek.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: sis to měl zdokumentovat a podat TO, ne ho trávit, tos to fakt vylepšil
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DEVIL: on toho psa neszeral. Otravil ho coz je pomerne hnusna smrt uz sem to videl a neni to nicmoc. Ty budes taky slusnej "igelitent".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam