• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    J4C0B1M: Já na sebe rád sahám, protože jsem fakt hezkej týpek a mám se rád
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Rád na sebe šahám v práci, ale když mi to přijde na mysl doma, tak se na to vykašlu (ale mám kancl pro sebe, takže žádný extra dobrodrůžo to není).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Když jsem mimo bydliště, tak si strašně užívám, že neřeším oblečení. Klidně jdu nakoupit ve vytahaných hadrech, umazaných ze zahrady a jsem s tím úplně v pohodě. Prostě tak, jak bych ve velkoměstě normálně nešla, protože bych se cítila značně nekomfortně. Nejlepší pocit v teplácích mám ve svém rodišti, to je pocitově úplný návrat do dětství. :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Občas se stane, že neznám vcelku běžná česká slova, a vzhledem k tomu, že se slovy živím, se mi za to pak kamarádi a kolegové někdy dost smějou. Třeba jsem dlouho neznala slovo proluka a zcela vážně se domnívala, že Proluka Myslbek jsou dvě jména, něco jako Kolben Daněk.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Stejska se mi po bezovem liftu, vita lecitinu, lipu co se nedalo ucucat, ultimatnim krutim mase s vejci, rema masu a textove hre addamsonova rodina.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MANICCA: my zase jako ZUP :)
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Jako deti jsme cetli 7up jako Tup
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    GREAT_R: přemýšlím jestli si pořídím elektroniku a nebo orální fixaci vyřeším tycinkami :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: čím to nahradíš?
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MONROE: Život samotáře má svoje výhody. :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Začínám vážně přemýšlet nad tím, že se vykašlu na kouření cigaret :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nechci slavit tricatiny. Nevyhlasil jsem žádný termín, nejbližší se ke mně pozvali. Chci vsechny poslat do prdele, že mám covid, nebo buhvico.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Za celou karanténu jsem na sobě měla roušku asi 4x.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    nikdy jsem nemela problem s Ceskou postou a nadavani na ni, hlavne tady na nyxu, mi prijde spis jako takovej folklor. A to mam spadovou CP v nakupaku
    TERA79
    TERA79 --- ---
    TLAMPAC: Ne. :)
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Kolikrát jsem viděl fakt pěkný nohy, a pak se ta dáma otočila a 70+. Někdy ženský nohy vůbec nestárnou.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    TERA79: s dětmi doma?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Potřebuju být strašidelně sprostá!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Já to vyvářím... a baví mě sledovat, jak pouštěj a jak se postupně odbarvují...

    A taky nosím ve vousech gumičku a dva skřipce, abych se tam líp narval.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vyloženě mě baví žehlení roušek, ačkoliv všechno ostatní žehlení nenávidim žárem tisíce sluncí. :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ty píčo "g" místo "k" jsem neviděl snad o roku 2004, to je docela přiznání ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam