• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    J4C0B1M: Já na sebe rád sahám, protože jsem fakt hezkej týpek a mám se rád
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Rád na sebe šahám v práci, ale když mi to přijde na mysl doma, tak se na to vykašlu (ale mám kancl pro sebe, takže žádný extra dobrodrůžo to není).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Když jsem mimo bydliště, tak si strašně užívám, že neřeším oblečení. Klidně jdu nakoupit ve vytahaných hadrech, umazaných ze zahrady a jsem s tím úplně v pohodě. Prostě tak, jak bych ve velkoměstě normálně nešla, protože bych se cítila značně nekomfortně. Nejlepší pocit v teplácích mám ve svém rodišti, to je pocitově úplný návrat do dětství. :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Občas se stane, že neznám vcelku běžná česká slova, a vzhledem k tomu, že se slovy živím, se mi za to pak kamarádi a kolegové někdy dost smějou. Třeba jsem dlouho neznala slovo proluka a zcela vážně se domnívala, že Proluka Myslbek jsou dvě jména, něco jako Kolben Daněk.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Stejska se mi po bezovem liftu, vita lecitinu, lipu co se nedalo ucucat, ultimatnim krutim mase s vejci, rema masu a textove hre addamsonova rodina.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MANICCA: my zase jako ZUP :)
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Jako deti jsme cetli 7up jako Tup
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    GREAT_R: přemýšlím jestli si pořídím elektroniku a nebo orální fixaci vyřeším tycinkami :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: čím to nahradíš?
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MONROE: Život samotáře má svoje výhody. :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Začínám vážně přemýšlet nad tím, že se vykašlu na kouření cigaret :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nechci slavit tricatiny. Nevyhlasil jsem žádný termín, nejbližší se ke mně pozvali. Chci vsechny poslat do prdele, že mám covid, nebo buhvico.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Za celou karanténu jsem na sobě měla roušku asi 4x.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    nikdy jsem nemela problem s Ceskou postou a nadavani na ni, hlavne tady na nyxu, mi prijde spis jako takovej folklor. A to mam spadovou CP v nakupaku
    TERA79
    TERA79 --- ---
    TLAMPAC: Ne. :)
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Kolikrát jsem viděl fakt pěkný nohy, a pak se ta dáma otočila a 70+. Někdy ženský nohy vůbec nestárnou.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    TERA79: s dětmi doma?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Potřebuju být strašidelně sprostá!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Já to vyvářím... a baví mě sledovat, jak pouštěj a jak se postupně odbarvují...

    A taky nosím ve vousech gumičku a dva skřipce, abych se tam líp narval.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vyloženě mě baví žehlení roušek, ačkoliv všechno ostatní žehlení nenávidim žárem tisíce sluncí. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam