• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Přiznám se, že (speciálně od doby, co mám jedno z těch zrcadel, ve kterých se vidíte celej) miluju, jak mám tak třetinový břicho ráno nalačno oproti zbytku dne :-D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: Já taky. Ale aniž bych pro to něco dělal...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALAMAN: Přiznám se, že když vidím čtyřicátníky a padesátníky, který jsou bezva a vypadaj dobře, cítím trochu naděje a doufám, že budu jedním z nich.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Nedokážu se vyrovnat s tím, že stárnu.
    FAT
    FAT --- ---
    ZUULUU: Myslím, že by mnozí nesouhlasili. Já jsem tak napůl, záleží na protějšku. S někým ne a s jiným určitě. Osobní zkušenost.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    NEI: nesnáším smajlíka s těmi slzami jdoucími od očí, protože mi vždycky připadá, že mu ta tekutina jde spíš od pusy, takže ve skutečnosti při smíchu slintá z koutků úst
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vždycky když k nám maj přijít rodiče muže, jsem z toho cela nervózní a vnitřně rozhozená i když mi nedávaj žádnej důvod.
    Když jsem my k nim, jsem úplně v pohodě...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Dneska děti snídají dobroty od Mikuláše. Dala jsem jim jejich nadílky napospas a mám teď klídek na kávu, chalvu a nyx.. Asi začnu pořizovat sladkosti pravidelněji.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Honzák o tom taky mluví dost.. ošklivě otevřeně.
    Psychiatr Honzák: Karkulka je sexuální pohádka, princezna Lada utekla před incestem | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...tr-honzak-karkulka-je-sexualni-pohadka-princezna-lada-utekla-pred-5965853
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Že se od Malého Prince a Harryho Pottera vracím zpět k pohádkám..
    Ty nafilmovaný mě poslední dobou (asi 15 let) dost iritují, protože pokud jsou pro děti a mají mít nějaké výchovné poselství.. tak to prostě krutě selhává - už jsme se myslím pohli společensky dál, než že 95% obyvatel maká na poli na své feudální pány nebo ve městech za nesouhlasného pohledu církve piluje řemeslo,
    a že musíme do dětí cpát stereotypy že král je vždy starý a hloupý (ale myslí to dobře!), študovaní rádci jsou neschopní a hrabiví a vždy ti zlí,
    že sedět na trůně je to nejsnadnější ve vesmíru a šlechta se umí akorát flákat,
    a jejich roli daleko líp zastane obyčejný selský synek co smrdí hnojem a neumí držet tužku, natož aby uměl psát a počítat - a takovému vždy pomáhají všechny kouzelné bytosti světa
    (Ve fantasy stories se obvykle aspoň ukáže - narozdíl od komoušských romantik - že je té ve skutečnosti nějaký Pravý Dědic trůnu, protože utajený syn nějakého Pravého Krále)...

    Co se týče prastarých pohádek, vyprávěných ještě babkama vnoučatům za černých hodinek před stovnou a víc lety.. tam krom jiného sázím na freudivské interpretace.
    Jak poučit děti, když máme tuhý středověk a některé věci se nahlas neříkají..
    Bylo nebylo | Psychologie.cz
    https://psychologie.cz/bylo-nebylo/
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Nejlepší na Malém princi je Bob Fosse ve verzi Billy Jean :-)
    Jinak tu depresivní knížku nesnáším

    Bob Fosse + Billie Jean
    http://www.youtube.com/watch?v=QUlEBhGgEe0
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ILIEN: Neměl bych z toho těžkou hlavu. To by přece ani nešlo, shodnout se 100% na všem s lidma, který ti přijdou fajn. A naopak asi neni možný se 100% neshodnout s lidma, který tě serou. Přiznám se, že i ten ksicht ATELIER možná jednou vyblil něco, v čem sem s nim musel chtě nechtě souhlasit.
    EKG
    EKG --- ---
    ILIEN: No jo, to se musim priznat taky. Je mi to neprijemny, kdyz jsou moji kamaradi blbi v necem jinym, nez ja. Jestli me maji radi, meli by prece mit poskozenou stejnou cast mozku... ;/
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Mně třeba hrozně iracionálně mrzí, že tu nesouhlasím s lidma, co jsou mi fajn sympatický.
    Můžu to svést na to, že jsem opile upřímná nebo to mam cynicky nepriznat?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Jste hloupi,protoze mrzimor:-)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SALVATOR: ono teda Havraspar a Mrzimor na tom nejsou o moc lip. Navic mikina se znamenim zla vypada jak merch nějaký metalovy skupiny
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BARBARELLA: Jo takhle to myslíš, to pak jo.
    No, to má :-D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SALVATOR: ano, Harry to tak mel, ale cast Voldemorta ukryta v nem byla pro Zmijozel. Nebelvír má bohužel hnusny barvy :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BARBARELLA: No počkej, to přece neměl! Moudrej klobouk možná, ten váhal, ale Harry měl jasno, že do Zmijozelu ne.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: to beru jako kompliment :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam