• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Pracovní co? Radši škrábu starej silikon kolem vany...
    ACKO
    ACKO --- ---
    Moje pracovní morálka při pondělku je děsivá, potřebuju odkontrolovat 33 projektů do středy... a kolipak toho mám ? JEDEN, a to se k němu ještě vrátím, protože jsem tam něco přehlídla. Vypnout nyx by pomohlo :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    fskučenosti do kategorie "zoufalec, co si neumí zorganizovat den a pak všechno dohání tak pozdě v noci, že už je z toho brzo ráno"...
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Při posílání pracovních mailů v noci jsem začala používat odložené odeslání nastavené na brzké ranní hodiny, kdy obvykle ještě spím, a naivně věřím, že mě to tak v očích jiných posouvá z kategorie "zoufalec, co si neumí zorganizovat den a pak všechno dohání v noci" do kategorie "pracovité ranní ptáče."
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že se neorientuju v nových opatřeních a to si chcu zítra zajet pro ikeu, která je v jiném okrese. yolo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    I po letec, kdyz mi bleskne hlavou, ze existujou lide, a neni jich malo, pro ktere vikend znamena volno a nikdy v zadny z tech dnu nejdou do prace, tak me to uplne fascinuje.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Baví mě dávat dvacátejtřetí plusík :-)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Dost často myslím na Kristýnu, jen úža...
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nesnáším Pokáče a Xindla X.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    mam v sobe jestera co utoci kdyz nevimoprabdu uz kudy kam:(....je fakt agresivni a nebezpecnej:( ....ale zkroti ho obejmuti a pusa
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Přestal jsem věřit bohu, přestal jsem věřit věcem a lidem kolem sebe...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BOBESH: tak si skoc na mamologii.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    obcas se v praci pri nakym monologu zamotam do nekonecne dlouhy vety a k jejimu konci reknu nakej kardinalni nesmysl nebo zopakuju neco so sem zopakoval uz 2x chvili predtim... dlouho sem to prisuzoval mejm lingvistickejm nedostakum v obou cizich jazycich pracovniho prostredi...
    nedavno sem travil cas cca pres mesic v CR a stalo se mi nekolikrat to samy i v moji materstine behem par rozhovoru s kamosema.. takze sem dospel k tomu ze chci jenom bejt proste za kazdou cenu chytrej jak radio

    (prislovi "mluviti stribro, mlceti zlato, drzeti hubu diamanty" ma opravdu neco do sebe)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TANGERINE: Všechno moje randění vždycky začalo onlinem. Systém "náhodou někoho potkat" mi přijde jako sci-fi. Ale pár lidem okolo to vyšlo, so yeah...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    rok sem nemel v ruce zensky prs
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Nedávno jsem si uvědomila, že jsem nikdy nechodila s nikým, kdo by nebyl na nyxu. Můj první kluk (se kterým jsem byla od 15 do 18) mi nyx ukázal. Potom, i když jsem byla s někým, koho jsem znala odjinud (třeba z dětství z tábora, z tinderu), tak jsem pak stejně zjistila, že je to taky nyxák. A teď s jedním čekám dítě. Asi nějaký prokletí :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Moje babča (96) se nedá očkovat, nechám to bejt.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    taky tak :o)
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Nemyslim si, že je Dan Bárta dobrej zpěvák.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    napsala jsem :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam