• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LODBROG: že LODBROGovi děkuji za tip na četbu!
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Přestože Vlastu Rédla znám osobně a naživo ho nemohu vystát
    (páč jsme se párkrát ošklivě pohádali, a taky jsem mnohokrát útrpně přihlížel jak se silně opilý a pod dlouhými mastnými vlasy proplešlý stařík pokouší sbalit k sobě do hotelu nejednu nalitou dívčinu,
    a styděl jsem se i za něj),

    tak mě úplně děsně baví jeho knížka "My tři a já" (kterou posledních pár měsíců otvírám vždy když už mám oči zcela vysmažené čuměním do mobilu nebo monitoru, a ještě jsem ji nedočetl),
    kde krom toho že shrnuje celkem úžasné životní zkušenosti a moudra,
    tak líčí jejich hudebnické zážitky z celého světa tak vtipným způsobem, že vždycky ležím smíchy
    a pak si říkám "to snad není možný, todleto..." zatímco si utírám slzy a vyděšenému okolí vysvětluju že to nic.

    Tenhle literární počin mi přijde natolik výborný, že bych ho vzal na milost, potkat ho zas naživo.
    Teda, kdybych ho neznal naživo..
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nechala jsem si natocit pivo do kelimku. Vypila jsem ho pri zapadu slunce, cestou domu liduprazdnou ulici. Pivo bylo vyvetraly a me ted boli hlava.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    už pět dní jsem nemluvila s nikým z hygieny. Cítím se velmi nepatřičně!
    (covid předávaný postupně ve v rodině s více dětma)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Hrozně jsem opila samu sebe za bílého dne!
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MILUCH2: Ivermektin si může vrazit pod křídlo, bude to dost podobný.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Prave jsem snedla celej velkej piknik na posezeni. A kdyz si obcas kupuju salko k vietnamskymu kafi, tak ho pak chodim v noci ujidat lzickou.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Pracovní co? Radši škrábu starej silikon kolem vany...
    ACKO
    ACKO --- ---
    Moje pracovní morálka při pondělku je děsivá, potřebuju odkontrolovat 33 projektů do středy... a kolipak toho mám ? JEDEN, a to se k němu ještě vrátím, protože jsem tam něco přehlídla. Vypnout nyx by pomohlo :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    fskučenosti do kategorie "zoufalec, co si neumí zorganizovat den a pak všechno dohání tak pozdě v noci, že už je z toho brzo ráno"...
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Při posílání pracovních mailů v noci jsem začala používat odložené odeslání nastavené na brzké ranní hodiny, kdy obvykle ještě spím, a naivně věřím, že mě to tak v očích jiných posouvá z kategorie "zoufalec, co si neumí zorganizovat den a pak všechno dohání v noci" do kategorie "pracovité ranní ptáče."
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že se neorientuju v nových opatřeních a to si chcu zítra zajet pro ikeu, která je v jiném okrese. yolo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    I po letec, kdyz mi bleskne hlavou, ze existujou lide, a neni jich malo, pro ktere vikend znamena volno a nikdy v zadny z tech dnu nejdou do prace, tak me to uplne fascinuje.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Baví mě dávat dvacátejtřetí plusík :-)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Dost často myslím na Kristýnu, jen úža...
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nesnáším Pokáče a Xindla X.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    mam v sobe jestera co utoci kdyz nevimoprabdu uz kudy kam:(....je fakt agresivni a nebezpecnej:( ....ale zkroti ho obejmuti a pusa
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Přestal jsem věřit bohu, přestal jsem věřit věcem a lidem kolem sebe...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BOBESH: tak si skoc na mamologii.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    obcas se v praci pri nakym monologu zamotam do nekonecne dlouhy vety a k jejimu konci reknu nakej kardinalni nesmysl nebo zopakuju neco so sem zopakoval uz 2x chvili predtim... dlouho sem to prisuzoval mejm lingvistickejm nedostakum v obou cizich jazycich pracovniho prostredi...
    nedavno sem travil cas cca pres mesic v CR a stalo se mi nekolikrat to samy i v moji materstine behem par rozhovoru s kamosema.. takze sem dospel k tomu ze chci jenom bejt proste za kazdou cenu chytrej jak radio

    (prislovi "mluviti stribro, mlceti zlato, drzeti hubu diamanty" ma opravdu neco do sebe)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam