• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TRISSIE: Přiznám se, že tomu už taky nevěřím. Poté, co si to dala jedna strana jako volební slogan. Strana, jejíž předsedou je, víme kdo.

    Na druhou stranu se přiznávám, že pokud to necítím sám v sobě, tak "tam venku" nikdy nebylo líp. Dobře je právě tak, nakolik se sám cítím dobře.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    někdy ztrácím víru, že ještě bude líp.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem ráda, že jsem vysoká holka. Jasně, pindy o basketu atd jsou mega trapný. Ale je boží, že nepotřebuju druhou osobu k podání předmětu z horní police nebo vlastnit stoličku. Stoličky jsou hrozně stupidní kus nábytku.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Předsudky má každej, ale od puberty nemůžu navázat vztah k lidem, co poslouchají stupidní hudbu... mám pocit, že inteligentní jedinec prostě nemůže poslouchat Michala Davida, Kelly Family, "stupidní" HipHop (schválně uvozovky - ano existuje i fakt dobrej HipHop), Country, ArgoMetal, atd... :-D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Vždycky mě děsila velká chodidla u žen.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NEI: Jo, diky za pripomenuti, taky mam strach z lidsky hlouposti, ale ten je celozivotni.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VENDULKA: no za mě jednoznačně v čarodějnici super!
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    ADAMIRA: já se teda přiznám, že mi Anya Taylor-Joy přijde jako jedna z nejhezčích hereček současnosti a dobře se na ní kouká
    AMANT
    AMANT --- ---
    INDIAN: mam to jako audiknihu kdyztak;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Za skoro sest let v medicine jsem se nebala...ale ted, ted mam strach. O ne, ale i o sebe.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    AMANT: jo tak ja sem to chtel zestrucnit ;) kazdopadne dik za tip, kdysi davno sem se chystal ji precist a pak se mi to uplne vykourilo z hlavy, kazdopadne vzpominky jak mati u cteni ty knizky vybuchovala smichy to jenom potvrzujou ;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    INDIAN: to neni uzenar. to je proste Pan Karel co strasne rad ji.
    a ta povidka v knizce je super, vypravi tam, jak se pokousi pres tejden doma v Praze vyskolit turistickej salam ve vetraku na wc, aby byl jako uherak a dovest ho o vikendu do Kerska kamosum to ochutnat. akorat jak je zrout, tak ho dycky sezere uz pres tejden:))) ale jednou se mu povedlo ho dovest az do Semic (1km do cile), ale tam to uz nevydrzel, vyskocil z auta a sezral ten salam ve skarpe:))
    ale jednou, jednou ten salam dovezu, aby i vy jste ochutnali, jak chutna turistickej salam tejden skolenej ve vetraku!:)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: což mě přivádí k mé guilty pleasure (i když nevím jestli vůbec guilty ale vím že ten film nemá dost lidí rádo) - the Vvitch

    banda naboženskejch posychpatů se trhne od bandy trošku menších náboženskejch psychopatů, políčko u lesa, slovník anglie 16. století, hlavní hrdinka a její výstřih, žádný schovávačky a metafory (není náhodou společnost jedna velká čarodějnice?/celý je to sen psa kterej vypadl ze vzducholodi), žádný "čerodějnice byla nakonec ta hodná", atp. :)

    Mohl bch se na to dívat každej měsíc :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    říkal jsem si jakou má ta holka z "the vvitch" slibnou budoucnost mám ten film moc rád a je tam uplně skvělá, zároveň jsem si vždycky říkal jak hrozně moc nesympatická je mi ta holka z The Queen's Gambit a Peaky Blinders

    a ona je to jedna a ta samá osoba

    hmmm už je to dlouhý ta karatnéna :(
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Obcasnou (ted jiz pravidelnou) prokrastinaci pri praci z domova si ospravedlnuju sam pred sebou pripravou vecere pro familii ...
    Dneska sem udelal kotel poctivy husty gulasovky a kdyz vystydla na unosnou mez, tak sem primo este z toho hrnce vyzral vic jak cca 2 porce a sezral k tomu pul bagety

    (na rodinu samozrejme zbylo este dost, ale i tak se ted cejtim jak ten uzenar ze Slavnosti snezenek)
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    ALESH: přesně to mám na mysli.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TRISMEGISTOS: jestli jde o jeji komentare ca CRo+ tak souhlasim. Ta dikce je silena.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Nedokážu vystát Evu Turnovou. Přitom si myslim, že může bejt docela fajn. Ale když jí slyšim je mi skoro tak nedobře, jako když poslouchám se k něčemu vyjadřovat Romana Jocha.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ono totiz malokdo si pripusti ze i v restauracich se pomerne dost pouzivaj polotovary

    + ve velkych stravovnach se uz docela dlouho hojne pouzivaj konvektomaty ktery zarucej zdravejsi pripravu jidel (vareni v pare) a soucasne je to daleko pohodlnejsi nez cmudit vsecko v kastrolech v kuchyni za vycepem

    stejne tak sefkuchar ve skolni jidelne / restauraci muze bejt dobrej anebo to muze bejt katastrofa ...
    TMA
    TMA --- ---
    Nechápu, proč lidi nadávají na školní jídelny obecně. Ano nakládaná červená řepa je věc, kterou nemusím dodneška, škubánky jsem tam nikdy poživatelné nepotkal a ta divná zelená hmota rozhodně nikdy nechutnala jako reálný špenát. Buchtičky se šódó a rýžový nákyp byly však vždycky zárukou, že se ten den výborně najím a ani UHO jídla nebývala špatná, i když maso občas bývalo tuhé. A pak jsem také miloval jejich polévky, polévky byly vždy skvělé (ale měl jsem asi štěstí, polévku s noky (3-5 cm velké kusy moučného slizu) jsem v jídelně nikdy nepotkal, přestože byla oblíbenou součástí menu třeba v rekreačních zařízeních (bývalého) ROH).

    Horší průměrnou kvalitu jsem zažil v Trojské menze, u které koloval vtip, že se nemůžou pořád rozhodnout, jestli mají zavřít tu menzu nebo jejího vedoucího. Ale i tam byly věci, které byly výborné, jako jídla ze sojového masa, toho, co normálně vypadá jako nařezaná houbička na nádobí a vrže mezi zuby. V téhle menze z něj dělali dobrá jídla. Vyvažovali tím tak svou proslulou brkaši, která byla pojmenovaná po tom citoslovci, které strávníci používali pro její hodnocení, ne podle jakékoli zeleniny.

    A jak jsem měl možnost vidět školní jídelnu po letech, tak se jedná o už zase naprosto jiný koncept.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam