• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Svini z člověka neudělá režim - režim tu vnitřní svini jenom odhalí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DMAG: dobrej komunista neexistuje i ten mrtvej uz stacil udelat skody. Smrt neni reseni, to je moc snadny.
    DMAG
    DMAG --- ---
    RAINBOF: mrtvý komunista, dobrý komunista.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz jsme tu u traumatek,

    V prvni tride jeste za sociku, jsem narazil na ucitelku, soudruzku. Byla to nejvetsi megapica kterou jsem potkal. Dodnes se o ni vyjadruju jako o komunisticky kurve a povazuju ji za zivej priklad toho, jaky byli komunisti zmrdi a vsichni co tvrdej ze komousi byli vlastne super jsou akorat curaci ktery vedi hovno.

    Tahle soudruzka mi napsala jako prvnakovi posudek takovej ze z prvni tridy me dali do specialni tridy s debilkama. Tahle trida byla uprostred cigansky skoly a mela posunuty prestavky tak abychom se nepotkavali. Zacinali jsme o pul hodiny jinak, na obed sli prvni a dalsi.

    Je velka skoda ze stacila zhebnout driv nez jsem ji vypatral. Hrozne jsem touzil ji odhalit a ukazat na ni verejne. Zruda to byla. Az vypatram jeji hrob pujdu ho asi pochcat. Mam dodneska husinu kdyz si uvedomim ze jsem kvuli jediny pice byl predurcen k tomu byt clovekem 2 kategorie. Listopad 89 je tak pro mne skutecnou oslavou svobody.

    Komunista je pro mne zlocinec.

    Ta kurva se jmenovala nadezda urbankova.

    At se pece na neostrejsim dildu.


    Mam to v sobe dodnes.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    MICHELLEDANIELS: haha, od ty doby, co bydlim v prizemi, to delam taky...vetsinoi kdyz vylezu ze sprchy, susim si vlasy a koukam na kytky za oknem... minuly tyden jsem pri tehle cinnosti "potkala" kamosku a jeste k tomu vsemu otevrela okno, abych si s ni mohla povidat :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mám blbou tendenci se převlékat u okna a pozorovat co se venku děje, dělám to dobrých 15let a vždy mi až po delsi době dojde, že by mě taky mohl někdo vidět... no tak jsem si to pro jistotu dneska střihla i s tanečkem :D kdyby to bylo málo...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MATHEA: na penisy je tu několik auditek a dokonce existujou i dedikované aplikace!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MATHEA: trochu me mrzi, ze ti nestaci moje koule, ale chapu.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TANKIE_: priznavam, ze bych si moc prala, abys mela penis. Promin.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MATHEA: a ja se priznavam, ze ty hezky kousky dnes zodpovedne sezeru a i te pritulim 8)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ELIZHANNAH: mam taky dominantni leve oko a pravou ruku a zadny zmatky nepocituju, just sayin

    Ale muj dedecek umel soucasne kreslit jednou rukou ctverecek a druhou kolecko, treba to bude tim.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Priznavam, ze kdyz jsem dnes delala sushi pro mistni stamgasty, tak jsem ty lepsi kousky nechavala na zitra pro me a B. A taky priznavam, ze bych po ty dobe moc uvitala se vecer moct pritulit a spocinout. A to pravidelne, i kdyz ne zdaleka vzdy.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    INDIAN: chybí mi tam slovo nakreslit.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: "tapnul" ? .. to jako zes spatne dal caru, tak si pro jistotu zandal papira dvouma prstama ?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    právě jsem tapnul dvouma prstama na papír, když se mi nepovedla čára.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Když vzácně potkám dva muže, jak se vedou za ruku a tváří se zamilovaně, vždycky mě to zcela nepřiměřeně zahřeje u srdce a nejradši bych je oba objala, vlepila jim pusu na tvář a řekla jim, jak jsou úžasní a že jim držím palce.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DA_NIELA: :( jo no, mám premium u Sleep Cyclu

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DA_NIELA: už tři roky marně čekám na kolegův drumbácovej set složenej ze samplů našeho chrápání na firemním výletě
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DA_NIELA: Já postoupil na vyšší level. Občas mě vzbudí moje vlastní chrápání.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Slyseli jste nekdy sami sebe chrapat? Ja jo ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam