• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Jede za mnou veeeelkej burger a hranolky a cider :D tesim se jako maly dite
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    dneska jsem mela 3 nanuky
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    AMANT: Priznavam se, ze tenhle film je jedna z mnoha mych guilty pleasures.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: nesnasim muzikaly, to snad radsi vikendove promitani del Eugena Sokolovskeho..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: Můžeš za dlouhých letních večerů dohnat deficit, hoja hoj! (Máš tam i téma namlouvání a jak ženy manipulují s muži, to by se ti mohlo líbit :))
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: Priznavam se, ze sem ten film nikdy nevidel a znam jen ten vykradenej motiv z Askalony "klenotú i katedrál" a ten for "neboj se me dite, ja te ochranim - ja se nebojim, ja sem chytil tchore".

    tetrev honzlovec je ale dobrej, ten bude mit staminu jak plne vyvinutej chocobo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Mohla ses dostat do Necyklopedie, kdyby to tak neslyšel úplně každý.

    Tetřev honzlovec – Necyklopedie
    https://necyklopedie.org/wiki/Tet%C5%99ev_honzlovec
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: kuře mě nijak nezarazilo, asi můj zemědělský původ, babička chovala slepice a ty bestie nezavřely zobák od rána do večera :-)

    ale tak aspoň jsem se s žirafičí krabicí nestala celosvětově proslulou jako chudák Arturo Maran ze Salceda :-)
    Are those reebok or nike (subtitles)
    https://www.youtube.com/watch?v=BQ4c54rCJ_k
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: To je přesně ona!

    A teď přemýšlím furt o tom kuřeti. Možná jsem si taky myslela, že to kuře krákoře, neznajíc tehdy přechodníky. Možná jsem si to myslela kvantově oboje zároveň (tedy že je to kuře krákoře a že to kuře krákoře).
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: nene, žirafičí krabice je taková vysoká s malým průřezem, žlutá s hnědýma flekama!
    Teda aspoň tak jsem si ji až do svých pětadvaceti, kdy mi to na okounu vysvětlili, představovala já.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: ty kraso 🙈🙈🙈 dik, to by me nenapadlo
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: To je krabice pro žirafy (žirafy či krabice).
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: :D

    A jak je to s tou zirafici krabici? Aha?!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MUZA: Na nudaj jsem zapomněl!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Honzíkovu cestu jsem nikdy nečetla, heč. Takže vůbec netuším, o čem je řeč.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: zirafici krabice me tez mate...

    Mmch co mam dite, dostavaj tyhle veci novy vyznam... Honzikova cesta je z dnesniho pohledu dost horor! Povaz ze si dopisujou!, jestli by mohl prijet... Posadi ho samotnyho do vlaku! Heh... Sedi tam s nim pan a pta se ho kam jede... Huh Honzik zapomene ve vlaku kufrik, ale pruvodci mu ho donese...
    Dal uz jsem to radsi vypla! :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Ani jedno z toho jsem neměla. Teda dodnes se odmítám pustit žirafičí krabice!

    A myslím, že ani tetřevi Honzlovci se mě netýkali :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    DMAG: aha, s okybacou jdu pozde :D pred par lety se mi muz smal, ze jsem mela celou dobu japonce v beskydech :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARAJ: Aby mu nespadly ze skály.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: a co teprve "a to půrko za tolar" nebo " cernooo okybaca, ovecky zataca" pripadne moje "statistika Nudaje" (kde na Nudaj asi lezi)

    Jinak gratuluju :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam