• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ja v tom teda vidim R pak mozna A, ale teda rozhodne ne O
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SALVATOR: Tak přesně tohle jsem si myslel taky a dávalo mi to smysl
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ALESH: jj, no ono to slovo v jazyce sioux znamena bison, tjo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, zajímavý, já taky myslel, že to je Tatanka. Zvlášť když Sedící Býk byl Tatanka. Respektive teda Tȟatȟáŋka Íyotake
    ALESH
    ALESH --- ---
    BLOWUP: kdyz oni maj tak debilni logo

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ALESH: Asi myslis Tatonka :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    D1RABBIT: ja zas myslel, ze batohy Tatanka, jsou reklamni batohy Tatranka. I to vzhledem k jejich tehdejsi reklame (Tatranka sbalena na cesty) davalo smysl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiznám se, že jsem se na tu hrubku nemohl dívat. Takže znovu.

    Když mi byly tři roky, myslel jsem, že bolševici jsou obyvatelé Bolševic a táta nemá Bolševice rád, proto na ně pořád nadává.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    BEEBLEBROX: velký papinak
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Ja, pankac a stvoreni ohavne cynicke, jsem si pustila Frantu Nedveda, jakoze zavzpominam na kotlikarskou predpubertu...a inu pekne jsem si poplakala.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    D1RABBIT: Nebo tam k vám do Vidlákova tyhle trendy holt dorazily se zpožděním :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    D1RABBIT: Už asi tak dva roky velký hit :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BEEBLEBROX: V tomhle ohledu mě celkem dostaly i slova Drábové, která to taky popsala jako technologii z minulýho století... Jak gramodesky. Dneska máme problém postavit další, protože už jsme to pozapomněli.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    ADELHAIDA: to Hus taky
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Z ranku dětského zklamání... věřila jsem, že Kostnický koncil byl svolán za účelem disputace s Janem Husem.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    OMNIHASH: To jo, jenže u tý jaderný jsem měl pocit, že to bude vrchol lidskýho snažení a technologickýho pokroku, vzhledem k tomu jak se na to na konci devadesátek nahlíželo jako na svatý grál energetiky
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BEEBLEBROX: to skoro všechny elektrárny...
    JONY
    JONY --- ---
    Z obdobného ranku dětského zklamání bylo pro mne zjištění, že mafie a zločinecké syndikáty to vše dělají kvůli tomu, aby vydělaly peníze. Do té doby jsem byl přesvědčen, že jejich hlavní motivací je přece páchat ZLO.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Zjištění, jak funguje atomová elektrárna, pro mě bylo asi největším zklamáním celý základky. Čekal jsem něco hrozně sofistikovanýho a pokrokovýho a ve výsledku to funguje stejně, jako parní lokomotiva.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Neboj, oni to obvykle mají stejně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam