• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: já to měla dřív v šuplíku, ale teď na to šuplík volný nemám :) Jinak tašku na na dárkové tašky mám taky a tašku na tašky u koše.
    Já se tomu paradoxu vždy smála i v obchode, když se prodavačka zeptá, jestli na tu kabelku chci tašku (tašku na tašku) :))
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADELHAIDA: tak kdyz jsme v tech Priznani, tasku na darkove tasticky mam teda taky uz no:))))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    AMANT: To ani ne, mám to ve skříňce s odpadkovým košem. Ale připomněl jsi mi ještě tašku na dárkové taštičky (a tašku na pentličky) :-)
    MICHELLEDANIELS: To není vegetí, to je environmentálně proaktivní:-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: :)) děkuji za morální podporu
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADELHAIDA: tak to je na masli! Urcite je taky nekde mas roztrideny a srovnany a smotany jinejma maslema:)))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Eh... mám doma tašku na jetý igelitky, tašku na hezký igelitky, tašku na papírový tašky a tašku na jiný tašky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Že jsem dnes volal na tři oficiální místa, než mi došlo, že je svátek.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Z videí, kde se zkracujou koním a kravám kopyta mi bylo špatně. Teď je to ale můj guilty pleasure.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jizv mi prijdou sexy. Asi ze je to takovej clovek s pribehem. Jsem erotickej hipstr.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mám doma to nejvíc vegetí, tašku na tašky.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Fakt mám rád němčinu. Líbí se mi jeji zvuk a strukturovanost.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Sem úchylná na zmrzliny. Jakmile uvidím nějakou zajímavou příchuť nebo osvědčenou klasiku, musím ji mít. Takže mám jednu přihrádku v mrazáku totálně přecpanou zmrzlinama. A dneska sem co? Koupila pistáciovou od Groma.
    AMANT
    AMANT --- ---
    LORD_DE_SEIS: schranovani dat
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Na chalupe nemame televizi, internet je tu jen edge na mobilu v loznici v patre a v obyvaku u okna, a je to super!
    Vcera jsme s deckama tri hodiny hrali zoliky, dneska si vsichni ctou... jen je teda blby, ze skrzeva ten neexistujici internet ja zitra musim v sest rano vyrazit nach Prag do prace a odpoledne za nima zpatky...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nemám datovou schránku... velmi často čtu názory, jak bez ní v dnešní době někdo může být... já můžu a nějak mě nenapadá k čemu bych ji vlastně použil...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Kdyz chodim aleji, kde jsou z obou stran stromy jejichz koruny nademnou tvori zelene nebe a do toho prosvita slunce, citim se tak v bezpeci a tak spokojena... Neumim ten pocit pojmenovat poradne, je to proste nadherny...
    JONY
    JONY --- ---
    našel jsem si guilty pleasure v postbrexitovém Daily Mailu :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Ve mně někde hluboko byla část jménem Strach.
    Pekelnej strach, že mě nepřijmou, nepotřebují, považují za hroznou, opustí atd.
    Tahleta část se vždy spojila s ostatníma a pracovala proti mně.
    Mluvila o mně ve třetí osobě. "Stejně je hrozná, k ničemu, nechyběla by nám, nehledali bychom ji, kdyby se ztratila... Namluv jí cokoli a uvidíš, ona bude souhlasit. Můžeš ji seřvat, znovu přijde. Můžeš jí ublížit, bude se snažit víc. Je k ničemu! Nezaslouží si nic hezkýho. Jen se na ni podívej..."

    Jenže už tam vevnitř není. Bylo to neudržitelné. Celé se to rozpadlo, přeskládalo se to a tahleta část se nezačlenila do nového celku. Nepotřebuju ji. Nechci ji. Nemám pro ni už nadále místo a ani využití.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Někde ve mně hluboko je ukryta část, která tak nějak ví, že jsem nepřijatelná. A ta mi způsobuje, že na sebe přivolám situace, které mě o tom zas a znovu přesvědčí. Nevím, co s ní. Tak nějak jí totiž věřím. Že má pravdu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    líbí se mi jméno firmy ByteDance (která je čínská a vyrábí TikTok)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: No tak to už ne, tady že radši zastavím.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALVATOR: Myslím si, že Pekarová-Adamová a Richterová budou ultimate female combo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam