• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    AMANT: Starý byli dobrý. Možná je to dané tím, že jsme my taky starší. Jinak souhlas. Píčoviny. Ostatně jako většina Hollywoodských akčních filmů.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MORIARTY: jsou to hrozny picovny a musis chtit, aby se ti to libilo..
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Neviděl jsem v životě ani jednu bondovku, nějak mě to minulo, takže ani nevím, jestli jsou to dobrý nebo špatný filmy. Asi bych se měl na nějaký podívat.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Novej Bond je bondovka tak z… 30%?

    Nevím co si o tom myslet :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám teplou zimní peřinu ze šmejdů... Taky od nich máme doma u mamky kuchyňskej jobo a možná i jeden dva hrnce... Mamka to babi pak zakázala, nechci ani pomyslet, co to mohlo stát. Když člověk odmyslí okolnosti, peřina hřeje mixér (z dob před kurvítkem) už dvacet let slouží, hrncema si nejsem jistej...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Zřejmě jsem spíš špatná teta (synovec mi teď poslal žádost o přátelství na FB a ihned ji zase stáhl, heh), no, tak aspoň, že dělám vše pro to, abych byla svým dětem dobrá máma - a to jako jo, to je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí vůbec.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Ve filmu Sexmise měli v každé místnosti distributor léků, který říkál "spolkni prášek"... vzhledem k mojí celkové nedůslednosti ohledně mého zobání by se mi to vlastně celkem hodilo.
    DMAG
    DMAG --- ---
    MUZA: Muhaha, kde ty časy jsou, nemusel jsem mít vyfouknutý kola na kočárku, páč právě ty nákupy udělaly své tak nějak samy o sobě, lol.
    MUZA
    MUZA --- ---
    ACKO: a ja si celou dobu pochvaluju jak super jezdi 🤦🤣 prumer mam cca 17tis kroku denne a to, co obcas narvu do kocaru za nakup, je nekdy pekna haluz... Kopcu tu mame nak vic... Pak nemam byt vecer mrtva 😁
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: :D ovsem ne zamerne 💪😁
    ACKO
    ACKO --- ---
    MUZA: teda ty musíš mít svaly, já jsem takhle jednou rvala kočár do kopce, když měl polovyfoukly kola a hned jsem řekla mladejm, at to koukaj dát do pořádku, ze s tímhle už nejedu nikdy.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: jsi neměla čas na posilovnu, tak sis ji udělal z kočárku? :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    VENDULKA: upe v poho 😁
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRISSIE: my prazaci, pres veskere pomluvy, jake se o mas rikaji, vino do tasek nelejeme!:P
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MUZA: a co na to dítě?
    MUZA
    MUZA --- ---
    Strasne se stydim... Ale asi jsem 3/4 roku jezdila s kocarkem, ktery nemel nafoukle duse v zadnich kolech 🤦🤦🤦🤣
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    AMANT: tím chceš říct, že není obvyklé mít speciální obaly na různé velikosti dárkových tašek, aby se člověk nemusel prohrabávat všema, když potřebuje, vím já, tašku na víno? :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    Ze mam v pizzerii vzdycky chut si objednat... jen... krabici na pizzu 🤦
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    ..ze neumím zpívat, ikdyz dohromady zpívám moc rád..tak vždycky jen osamote..koupelna..v duchu..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: nyx je roaming, to není tak zlé
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: tady?:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam