• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    WRNQ:
    Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992) Karel Augusta nejlepší scény - 1080p
    https://youtu.be/rzfas0GNhT0?t=38
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Já to ani nečetla, ani neviděla. NIKDY, NIC. Prostě jsem byla věrná tomu, že si to nejdřív přečtu. Což se asi nikdy nestane. Už jsem dost stará na to, abych si přiznala, že prostě bytostně nemám ráda fantasy.
    Navíc jsem neviděla žádný Predátory, Terminátory a milion asi dalších filmů, co prostě viděli VŠICHNI.
    A nečetla jsem Babičku.
    Vystudovala jsem bohemistiku a filmovou vědu.
    Dá ses tím žít.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LUSINDA: bud rada, pockej az ti to zacnou cpat se slovy "at si aspon neco uzijete" :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TANKIE_: Úplně nedotčena nejsem. Na Společenstvu jsem byla v kině a Dvě věže bych ještě našla na dývku u mámy. Jen jsem to nějak nedokoukala...
    Ale teď vlastně nevim proč. Docela se mi to líbí. :D


    Jo a Oduly se nebojim jako Aragoga. Měla jsem zakrytý jen jedno oko, takže taky úspěch. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: U mě jak co, některé věci s přibývajícím věkem a zkušenostmi naopak zvládám prožít a pochopit líp než před 20 lety. A u plno věcí vím, že kdyby přišly dřív, s velkou pravděpodobností bych je odložila nebo protrpěla. Zrovna Pána prstenů si teda dávám co pár let znovu, a znovu a vždycky si to hrozně užiju. Ale s mým nickem to asi fakt není zas tak nečekané :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tyjo to já bych asi nechtěl, pokud bych se teda zároveň nedokázal nějak omladit. Protože čím sem starší, tím menší úroveň prožívání mám (občas mi přijde že snad dokonce žádnou) a jsou věci, u kterejch je mi úplně jasný, že zamlada by byly naprosto skvělý, ale jejich doba v mým případě dávno minula. Typicky HPL. Nějak sem se k němu dostal až strašně pozdě a mám sice jeho věci moc rád, ale zároveň moc dobře vím, že z toho nemám zdaleka tolik, jako kdybych ho čet poprvé ne před pěti, ale před dvaceti lety. Ten prožitek tam už není.
    Takhle aspoň vím, že někdy v tý 6. třídě, nebo kdy sem to poprvé čet Pána prstenů, sem se do něj dokázal fakt pořádně ponořit a prožít si ho. Kdybych ho měl zapomenout a číst teď ve svým věku poprvé, nebylo by to tam.
    Čímž se teda taky mimoděk přiznávám k tomu, že sem asi starej, okoralej a unavenej vlkodlak.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KOVOVAMINCE: priznavam, ze ti zavidim, ze si to muzes dat nedotcena od zacatku! Chtela bych zazit Pana prstenu a Harryho Pottera znova.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nikdy jsem neviděla ani nečetla celýho Pána prstenů. Ale vidění je v procesu.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Prave jsem si objednal 3 pizzy
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám trochu zvrácené potěšení, když říkám zvědavé mládeži, jak to bylo v devadesátkách 😀 dědeček vypravuje...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    KOVOVAMINCE: Ani ne :) když tě ostatní vidí jako joudě, kterému by neprodali ani likérové bonbony.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    LUSINDA: To je spíš do auditka "pochlubme se", ne? :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    V obchodech u pokladen po mě chtějí prodavačky vidět občanku ....nejen při koupi alkoholu (piva, vína), ale i při koupi likérových bonbonu. (Lidl) Je mi přes 30.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Až teď jsem si zjišťovala, kdo byl Boris Němcov.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že při dnešních cenách benzínu a nafty a jídla vyhlásím sbírku i na mě.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Priznavam, ze jsem, zaplatpanbuh, atheista.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: já to beru z pohledu křesťanství, ne z nějakýho hybridu, o kterým si někdo třeba myslí, že to je křesťanství, protože jsou tam věci, s kterejma třebanesouhlasí, a pak jsou jiný, se kterejma souhlasí.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Boha jeho.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PALEONTOLOG: no, v tomto případě život berou jiní lidé, Bůh s tím nemá nic společného (a dokonce zrovna v tomhle konfliktu si ho ani nikdo nebere do úst, že jako válčí za Jeho zájmy).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: ale prosímtě, to jsou takový sentimentální řeči. bůh život dává a taky ho bere.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PALEONTOLOG: ano, právě proto tohle pro sebe považuju za gamechanger. Ale přesto stojím za tím, že jsou věci, které nesmí odpustit ani Bůh v jeho nekonečném milosrdenství.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam