• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hm :/
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JAMILLOS: Mozna vsechno bio a naprimo od zemedelce. Jinak ne. Pokud bylo pole pohnojeny, bylo velmi pravdepodobne pohnojeny agrofertim hnojivem. A nejspis i to vysledny obili zobchodoval Babis, nez se dostalo od zemedelce do mlyna/prasecaku. Fakt je v tom zemedelstvi zahackovanej tak, ze uplne bez nej to nedas. Jde to jenom vic nebo min.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GREAT_R: jiný korporát alespon neseje plodiny na polích dlužníků a majetku nejasných vlastníků. Vyhnout se alespon Olmě , Kunínu, Penamu, Krahulíku, Odkolku nestojí zas tak velký úsilí.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    TOOMIX: V období po Šmoulech, když mi bylo cca 10, jsem jednu dobu poslouchal Těžkej Pokondr. A pak Tři Sestry. Taky jsem se až dlouho po tom dozvěděl, že to je všechno jeden textař.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GREAT_R: Ale asi jo, ovšem člověk by na to musel mít mraky času a hlavně peněz, umět vařit, farmářský trhy a tak...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    JAMILLOS: nechci tě zklamat, ale nákup bez babiše v podstatě nejde udělat a když nebudeš kupovat od něj budeš živit jinýho korporáta, co je svině. Přiznávám, že tohle už jsem dávno vzdal, něco jíst musím. 😏
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Včera sem celý den dělala na jedný věci, aby byla na dnešek připravená ke kontrole a vše se v klidu, do konce týdne, stihlo. No a ted mi bylo řečeno, že je všechno jinak a ta celodenní práce byla co... zbytečná.
    Takže na to už seru a nezvednu ani tužku.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Doteď jsem si kupoval tousťák, aniž bych si uvědomil, že je tam napsáno Penam a komu to patří...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Právě jsem si k snídani udělal dvojitej smash burger.
    LESLESLES
    LESLESLES --- ---
    ja bych si tam zase nedal ceskou, to uz je poznavaci znameni tupce s iq houpaciho kone
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Přes veškerou lítost a solidaritu, bych si raději nechala zlamat prsty, než si kamkoliv na sebe nebo svůj majetek přidělat vlajku Ukrajiny.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ERRTU: nebo prvni vyplata..
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INDALILITH: bud v klidu, on te prvni infarkt zase srovna
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    DA_NIELA: s pupinkama jsem mela problem do 32 let, ted od 37 zacinaj zas pigmentovy skvrny a brzo bude prechod
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    INDALILITH: mne se konecne prestaly delat na ksichte pupinky.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    Podle rodičů mi prý začínají nejlepší roky života (37), já osobně mám dojem ze už mám všechno za sebou a do důchodu daleko a do toho mě provázej takový ty klasicky krize středního věku ... mysl se cítí na 24 a tělo má dojem ze už je po smrti ... nejakej upgreate na jinej level ?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Jsem tým "jim věci jako by to byl dort, nemíchám s tím", pokud jde o krupičný kaše, těstoviny s něčím nahoře a vůbec cokoliv. Rád si uchovávám tu podobu, v jaké jsem to dostal naservírované, míchání mi to kazí.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Casto si neodpustim takovy sarkasmus, az si o me lide mysli, ze jsem normalne debil.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Asi jsem rasista, protoze se mi nelibi zadnej cernej chlap.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Je to hloupost, ale kladně ohodnocený příspěvek od lidí, o kterých vím, že mají dobrý vkus, mě potěší víc než hromada palců od náhodných uživatelů. A tím potěší myslím, že z toho mám mnohem víc dopaminu, kvůli kterému to stejně dělám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam