• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: no technicky, pokud bys musel umýt zadek pravou, tak tím nebudeš jíst žejo... A ty hadičky na umytí jsou obvykle vlevo, ale dejme tomu :))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Pff, pravou predni!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: to by ses v muslimských zemích nevysral ani nenajedl...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A ja si levou rukou neutru zadek (jsem pravak). Schvalne to zkuste, to se neda.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: cigára telefony a jiné věci v levé ruce se většinou naučí řidiči, kvůli okénku a volné ruce na páku... ale jen taková teorie od řidičů :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INDIAN: ja obcas chodim hrat na djembe a ostatni ze me jsou docela vyrizeny protoze jsem pravak ale pri bubnovani mam dominantni ruku levou tj. kdyz si sednu vedle tri normalnich tak to vypada ze hraju proti nim :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já neumím jíst jabko pravou rukou, musim ho držet v levý.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Telefonuju levou. Na pravé ucho mi to vůbec nejde.
    Když jsem byla s dcerou na vyšetření sluchu, jestli je vše v pořádku, zjistila jsem, že fakt slyším blbě a dost pravděpodobně budu mít horší sluch na pravém uchu.
    Bohužel to, že slyším hůř, vede k tomu, že mluvím občas dost hlasitě.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    INDIAN: Telefon v levy? Husty, pro me je to absolutne nemozny. Zatochlastat umim pravou u levou 👻
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: to s tim telefonem je zajimavy, ja kdyz si dam telefon k pravymu uchu, tak mi prijde, ze ten clovek v telefonu najednou mluvi z dvojnasobny dalky a ani nemluvi na me...:) mozna by to slo pouzivat jako nakou techniku, jak si drzet od hovoru odstup:))
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    _ANT_: Ja sem taky pravak, ale treba jakoukoli sklenici (typicky pullitr trebq) nedovedu drzet v pravy ruce. To samy s telefonem, ten drzim taky zasadne v levy a kdyz bych ho vzal do pravy tak bych nebyl schopnej ani prijmout hovor a uz vubec ne neco napsat.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Poprvé jsem použila slovo "hostka". Sice jen ve své vlastní myšlence, když jsem si připravovala co budu muži vyprávět o jednom podcastu, ale i tak mě to samozřejmé použití novotvaru zaskočilo..
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    _ANT_: Same!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jsem pravak. Kdyz jim priborem, tak mam vidlicku vzdy v pravy ruce a nuz v levy. Hodinky nosim taky na pravy. Jo, je to divny, ale neumim si to predstavit jinak. A kazda zkouska mit vidlicku v levy dopadla nasranym lamentovanim. Proste prava ruka dela dulezity veci a leva se jen tak veze.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    TANKIE_: ale aspon jeden z nich tak vypada!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ELISEBBAH: a had z nich neni ani jeden 8)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Kdyz nekdo rekne, ze nekdo vidi jako ostriz, predstavim si hada. Protoze preci slepys a ostriz, zejo
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Právě projíždím Brnem!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Příznávám, že není žádné ID z nyxu, se kterým bych si to chtěla "rozdat"
    Ps: kromě mého muže, který tu sice taky je inkognito, ale tak ho nepropálim :))
    JONY
    JONY --- ---
    Vyhodil jsem (téměř) kompletní cd diskografii MoWax a spoustu dalšího do kontejneru...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Jsem občas až patetickej z toho, že mnohé, co jsem miloval už nikdy nebude jako dřív. A mrzí mě, že to, co ve mně kdysi tolik rezenovalo už mi nic neříká. Protože tomu jazyku nerozumím. Ale možná je to jen nostalgie a šepot toho vnitřního dítěte, který to bavilo a dal by si to ještě jednou) Nenaděláě nic:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam