• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ERRTU: mel potrebu vyjadrit nazor :-P
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NOIZER: tak tohle byl vubec nejtipictejsi nyx, naseru se do objeveno auditka ktere me defakto vubec nezajima, zprudim se mi auditko nelibi a odhazim stredem do predele :D
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Přiznám se, že tohle je jediná Miranda, kterou znám.

    Miranda je asi nejpodivn�j�� m�s�c planety Uran | Treking.cz
    https://www.treking.cz/astronomie/miranda.htm
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    Priznavam se, ze jsem o tomhle klubu vubec netusil... Nasel.jsem to nahodou, kdyz jsek omylem kliknul na posledni prispevky.. Ale typico co tu jede za hovna, to je skvely:))) A 5 minut jsem se dozvedel, ze jednomu id se nepostavilo pred lety pero, druhy id nema rado prirovnavani k nekomu jinymu, treti id umi uvarit spagety.. Tak za me teda vyhraly ty spagety musim rict... Z toho jsem si aspon odnesl nejakou inspiraci. Ale jinak teda typickej nyx:))) a jdu zas o dum dal:)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    MUZA: Rovnou střílet do kolen. Co s takovym odpadem?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    VYHULENY_UFO: To se ti jenom zdá.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: imho spis obycejna lidska blbost:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    moje interpretace rika, ze id harant neexistuje, ale stejne se ozyva. to bude nejaky kvantovy jev...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: zes to evidentne vubec nepochopil, kdyz si z toho vyvozujes, ze neexistuju (nebo ze si to o sobe myslim) ja:P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: a co tim chce neexistujici harant rici?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: nic takovyho jako realita nebo skutecnost neexistuje. jde jen o shodu v percepci a interpretaci jevu a jejich stavu, vcetne sebe sama.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: je potreba se naucit vystrkovat hlavu ze sve socialni bubliny.
    ne kazdy zvladne srazku s realitou a prezije.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: no jiste, tim driv zacnou fetovat..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    priznejme si, ze cim driv deti poznaji, ze svet neni prilis pratelske misto k zivotu, tim pro ne lip.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    MUZA: Zmrdi!
    MUZA
    MUZA --- ---
    ...prave rozdychavam napadeni od fetky, ktera nejdriv rvala na cely kolo z dalky, at moje dite (21 mesicu, vzdor included) nerve... kdyz jsme byli kus od ni, poslala jsem ji do prdele a uz to jelo... prilitla ke me a vesnickodiskotekovym stylem "pojd se rvat" do me zacla strkat, chodila neprijemne blizko, hazela mi do obliceje rohliky a nadavala, to vse zatimco muj syn brecel a drzel se me za ruku jako kliste... chtela mi dat i pesti, tomu jsem uhnula... do hajzlu sla, az kdyz jsem volala policajty... a jako na potvoru nikdo nebyl v dohledu...

    Takze si s sebou asi zacnu brat paralyzer...

    Strasne jsem se bala o synka... uffff
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznám se bez mučení že umím výborný špagety

    ZORB
    ZORB --- ---
    GRANTORINO: Přiznávám se, bez mučení, že mne tydle zjištění tady, nepřestanou nikdy udivovat.
    LOGO
    LOGO --- ---
    A co takový špagety, umíte je uvařit? Aniž by utekla voda?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: ano, mě se ta herečka nelíbí. Taky by mě ani nenapadlo tohle o někom říkat, kdybych si nebyla jistá, že to dotyčného potěší nebo pobaví. Ale já jsem asi z jinýho těsta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam