• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    zapomel jsem spat na brise! jako malej jsem jinak snad ani nespal. ted proste na brise neusnu ani kdyz mi polstar prolejou chloroformem.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Vzdycky, kdyz na me na fb vyskoci nejaka reklama na nejakej drahej produkt, kterej je straslive propagovanej jako nejakej specialni a je na nem jasne videt, ze je to preprodej z Ali nebo Sheinu, Wishe apod., tak jim schvalne do komentaru posilam link na tu samou vec,vetsinou v cenovym rozpeti 1-5 euro. A hlavne vzdycky ziram, kolik lidi si to jeste neumi objednat samo a plati za to v radu stovek od tehle preprodejcu, co to zaobali do ezo sracek apod
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LORD_DE_SEIS: z druhe strany barikady podavam hlaseni ze po hroznym rozchlastani se pres covid (naky rodiny a pracovni trable k tomu) kdy dve sedmicky tullamorky tydne byl spis standart nez extrem, jsem se letos samovolne vratil k mene drastickemu 3-4 pivka vecer po ulozeni rodiny u kompa, az jsem v koncem srpna jednoho dne zjistil ke svemu uprimnemu udivu, ze jsem tri tydny nepozil ni kapky. ted si davam jednou mesicne hezky vikend s whiseckou, a ty 3-4 pivka si davam jednou tydne na zkousce s kapelou. ono je to kupodivu docela fajn, furt nelejt, kdo by to byl rekl... #zivot_po_40
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    LORD_DE_SEIS: tak se koukej polepšit...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Kvůli pravděpodobně nejsilnější viróze, která mě kdy napadla, jsem už čtyři dny nepil pivo. To se naposledy stalo asi tak před patnácti lety.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    HUGH_BOYLAN: ale co pořád máte, copak vám nestačí, že je slyšíte tikat?

    Můj absolutně nejmilovanější film :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když nemůžu v noci spát, tak si v různých e-shopech nahážu do košíku milion věcí, ale nakonec si nic nekoupím.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nesnáším Nohavicu už tak od 15 let. Nikdy jsem nepochopil, co se na tom komu líbí. Je to debilní a on je turbozmrd.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Pustit si před spaním Případ pro začínajícího kata nebyl dobrý nápad. Kape z toho filmu deprese a nemohu usnout. Viděl jsem jej v mládí, ale dnes na mne jeho tíha dolehla v plné polní. I tak všem doporučuji.

    Případ pro začínajícího kata (1969) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/4915-pripad-pro-zacinajiciho-kata/prehled/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jsem doma jedinej, komu se líbí Final Countdown!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Tuhle se mnou osobně interakoval kamarád před mym prvním ranním kafem. Loučil se něčím jako "Bez kafe v žíle už mi ani nepiš tvl.." a trochu vypadal, že se mě pokusí přejet autem.
    Ale vůbec nechápu, o jaký závislosti tu mluvíte. Hehe.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že neinzeruji, že se na mě nemá mluvit, než si ráno dám svůj kýbl kafe a ze tři cigaretky. Rovnou chčiju do Nutelly.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Nesnáším závislou kulturu kolem kafe.
    Chutná mi, ocením dobře uvařený šálek a kavárny jsou prima místo... ale ty kecy lidí o tom, že na ně nikdo nemá mluvit, dokud si nedají své ranní kafe & frflání, když kafe zrovna není, nebo ho dostanou bez kofeinu - a ideálně, když to inzerují na tričku nebo hrnku.
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    Za mě je tohle počasí lepší než ty nesnesitelný vedra
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mam v mailu schovanou vsechnu celonemocnicni komunikaci ohledne covidu a mozna se jednou nekdo bude hodne divit.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: Tak tak. ;)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SPIKE411: To je tak, když to člověk třikrát přeformulovává. Doufám, že sis zaškatulkoval :-)
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Naprosto zbožňuju líbání. Už i jen ta představa je dechberoucí.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: *ze mě
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Vždy, když někde čtu "potenci...", tak se mi na chvíli zbytek slova zamlží, jak jsem napjatý, zda dočtu "-ální". Když to pokračuje na "-onální", prožiju takovou krátkou, soukromou bolest a nějaký maličký kousek ze mně umře. Přiznám se, že se pak neubráním předsudku a autora/mluvčího si podvědomě zařadím o šuplíček níže...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam