• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: to asi neva, lina huba holy nestesti..;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: šlaka, jsem prozrazen
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: ne ale ze bys to chtel bejt ty z toho prispeku couha jak slama z bot!:)))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: tyjo, páni. a už se ví kterýho?
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    SALVATOR: umim jezdit mezi mesto a nebojim se toho vyuzit ;)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA:
    KOVOVAMINCE:
    vy ste hrozny jezinky, chudaka nevinneho jinocha byste klidne umorily jen tak pro zabavu!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: S otazníkama dohromady. Kolaps tvl!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: je ti na vykřičník?
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Nenávidím vánoční koledy a vůbec všechny vánoční songy. Fakt se mi z nich ježí chlupy a zvedá žaludek.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: dyt to tady proboha většina odkejvala

    možná to bude tím že před to nikdo nenapsal "nepopulární názor" a půlka nyxu tak nepochopila jak moc nonkonformní názor to je ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    _ANT_: V Jihlavě bohužel většinou ne, i když zrovna tebe bych poznal rád.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: ja sem si jen chtel zavtipkovat a ty vytahnes takovej tezkej kalibr???? vis jak mi tedka je????!!!!:P
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ENDER: Tvl já léta žiju v tom, že to je úplně normální a tady je z toho půlka nyxu úplně na větvi.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GIRAFFKA: mě se bokem vyvalí a aortu nafoukne i když polknu naprázdno, tak to tomu vlezlýmu kamarádovi vyřiď...

    kde tyhle kamarády berete?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ADAMIRA: myslis kvuli repkovym oleji v majoneze nebo kvuli tomu 3% obsahu vajec? Ptam se pro kamarada...
    NELLAS: to se nevidi, to se cte, to by ti mohlo jit..?:-)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Bububu!!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Vzdycky jsem chtela jit na nejakej nyxi sraz, ale nikdy jsem na zadnym nebyla. Kde se resi nyxi srazy?
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: jeden rok jsem pekl i patnáctikilovou zrůdu, co se mi málem nevešla do trouby, a stejně ty zbytky byly hrozně brzo fuč :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RAHUF: holt je vás buď moc, nebo máte malou krůtu!
    (jsou roky, kdy má náš řezník 4kg baby krůty, a jsou roky, kdy dodá dvanáctikilové monstrum. Nikdy dopředu nevím, co to bude :-)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: krůtí sendvič je blaho. Bohužel, za ty roky co s kamarády slavíme den díkůvzdání se mi nepovedlo upéct dost velkou krůtu, aby zbylo i na to.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE:no dobre. mas to u me schovany, prihlasis se sama na nejakym srazu zejo, kdyz tomu tak radostne jdes naproti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam