• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    IRINASH: Rodina občas dokáže člověka spíš zadupat, než podpořit. Bohužel. Zkušenosti. Po letech jsem se odhodlala najít si terapeutku a i když okolí opět tvrdí, že je mi to k ho..., tak já vím, že tyhle věci, který oni zlehčujou, jí můžu říct a je to obrovská úleva. Drž se.
    MUZA
    MUZA --- ---
    IRINASH: je skvely, zes to dokazala napsat a dostat to ze sebe...
    verim a doufam, ze se ti podari pomalu zacit tyhle a dalsi tvoje niterny veci rikat i nahlas a idealne v realnem case... neskutecne to cloveka umi osvobodit...
    ovsem je dobre mit i pripravene trefne odpovedi a recnicke otazky na pripadne hloupe/zle/zlehcujici komentare lidi kolem...

    Ja na nyx moc nestiham psat, ale ctu... ty jsi velka sympatacka... preju ti, aby ti bylo uz jen lepe a lepe.... a az nastane cas, abys dokazala pevne stat hlavne na sve strane... kvuli tvemu zdravi a radosti ze zivota... moc ti drzim pesti 🌺
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    IRINASH: to byla určitě "jenom" taková neobratnost ve vyjadřování kterou trpí kde kdo. neber si to tak.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    IRINASH: Nemyslel to jen z legrace? Myslel, že jo?!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    IRINASH: nene! To je strašný. Bude líp, určitě.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    A tohle jsem ještě nikomu neřekla, protože je mi z toho doteď blbě. Když jsem se loni na jaře svěřila partnerovi, že to začíná bejt v prdeli, že se mi začínaj hlavou honit docela děsivý věci a začíná to bejt průser, řekl mi, ať si hlavně založim dobrou životní pojistku, ať aspoň zabezpečím syna. Něco jako klidně chcípni, hlavně když budou prachy. Ještě teď se mi klepou ruce, když na to myslim. No nic, zas to bude dobrý, zvládnu to.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PREKOTKA: Ovladani… To prejde. ;)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PREKOTKA: Prave je potreba davat majzla a hazet tema hnusnejma Ikea&Asko&etc. vsude jinde nez do tech oblibenejch hrnku. Coz v to ajfru neni uplne easy. :/
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Včera a předevčírem jsem měla totální meltdown. Skoro jsem po těch 10 letech klidu zapomněla, jak je náročnej boj s depresemi. Bože to je hnus, snad se z toho vyhrabu i podruhý, je to únavný a náročný.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    PREKOTKA: problem je, ze bych to pak musela uklizet a to by me zas akorat vytocilo
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PREKOTKA: Hrnky?!
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Prave jsem rozmlatila prkynko a vubec se mi neulevilo. Mozna jeste prijde na radu nejaky nadobi.
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALAMAN: vzdycky jsme si rikal, ze bylo hezky, kolik bylo mezi fotbalovejma fandama fanousku evropske integrace, to by se dneska nestalo :(
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAR4NT: Brusel, Brusel, Brusel!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ERRTU: Stalo se to mimo stadion, tak do toho netahejte klub!
    SKID
    SKID --- ---
    Přiznávám, vyšla další série Fauda a všechno šlo stranou.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MUZA: raději Šeptej
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MUZA: Diky za tip!
    MUZA
    MUZA --- ---
    Neda se nic delat... uz je zase cas pustit si pekny cesky film... Proc?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Pořiď si je v maskáčové verzi, můžeš chodit na veřejnost a stejně tě nikdo neuvidí.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DEADSLUT: pics or it didn't happen ať posoudíme, jak moc jsou moc :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LORDPEET: kukajdu, jo? :O

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    zaciinam mit neprijemny pocit ze zapadni slovane jsou jednen z tech pricetnejsich narodu ktery obyva tuto planetu.
    bohove chrantes tuto hroudu
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Totálně mě doběhly devadesátky, a na základě svého spravedlivého rozhořčení o deficiencích dámské módy [DEADSLUT @ Ženy - čím vás štvou a proč je to jejich chyba - praktické ukázky] jsem si poprvé v životě pořídila kapsáče. Řádně vod podlahy hoperský. Jsou tak moc, že se pomalu nedaj nosit ani ironicky, ale tak pohodlný kalhoty jsem snad v životě neměla. A holt mě už asi nikdy nikdo neuvidí, protože asi nedám nosit je veřejně, ale svlíknout je odmítám.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LORDPEET: sladký? sex?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam