• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    TRISSIE: vim, neboj :) tak daleko se snad nikdy nedostanu. Díky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    IRINASH: s napady na pojistku ho posli do prdele (teda to i tak ale...), sebevrazda je ve vylukach, je tam minimalni vazaci doba dva roky od pocatku pojisteni.
    Drz se a ventiluj klidne tady, kdyz v rodine nemuzes!
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    IRINASH: Můžeš se spolehnout na někoho, s kým můžeš mluvit, aniž by tě hodnotil/a nebo dával/a nevyžádaný rady?
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    HEJSEK23: děkuju!
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MULTICAT: u mě je blbý, že o tom nedokážu vůbec mluvit ani psát, tohle o čem píšu, se dělo loni v dubnu/květnu a jsem o tom schopná psát až teď. Nahlas bych to asi ještě nikomu říct nedokázala. Děkuju, někdy je to fakt boj. Dneska jsem po sto letech, abych zaměstnala hlavu, vytáhla křížovky, ve kterých měly bejt vtipy. Hned první křížovka vyšla: "život je boj se sebou samým"...tak ne asi, i ty křížovky mě musí vysirat:)))
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    IRINASH: držím ti všechny palce.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    IRINASH: osobně jsem si vyslechla tolik nechutností, tak si troufám říct, že vím, jak se cítíš. X-krát jsem volala na krizový centrum, na AD jsem znovu.

    Hodně mi pomohly přítelkyně tady na Nyxu a to některé z nich neznám osobně. Zvládneš to, určitě.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    IRINASH: Krize přicházej a odcházej. Důležitý je se nenechat jimi srazit na kolena.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    GIOMIKY: ze všech sil se snažím, díky:) teď už je to fakt skoro dobrý, kdyby nebylo, nemohla bych o tom mluvit/psát. Občas mě něco pošle dolů, ale řekla bych, že kritický období, co bylo loni, už jsem naštěstí překonala
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    IRINASH: Nedej se.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MULTICAT: moc děkuju, opravdu.

    NELLAS:
    HEJSEK23: myslel to naprosto vážně, ten poslední měsíc, kdy jsem byla fakt na hadry, kolem mě jen chodil a nadával, že nic nedělám a že jsem anorektička. Nemohla jsem jíst ani spát a za měsíc zhubla 10 kilo. Naštěstí už je nejhorší za mnou. Sorry, že to ventiluju tady, ale rodině se svěřit nemůžu ani náhodou, sestra by se mi, stejně jako před 10 lety, vysmála, že jsem blázen, když musim brát antidepresiva, máti by mi řekla, ať to neberu, protože farmalobby a moje nejlepší kamarádka se sama nechala hospitalizovat na psychiatrii, protože má taky deprese... další dvě nejbližší kamarádky s tím zatěžovat nechci, maj toho taky po krk.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    IRINASH: to byla určitě "jenom" taková neobratnost ve vyjadřování kterou trpí kde kdo. neber si to tak.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    IRINASH: Nemyslel to jen z legrace? Myslel, že jo?!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    IRINASH: nene! To je strašný. Bude líp, určitě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Přála bych si, aby ve světě bylo víc lidí jako je Vinnetou, Old Shatterhand a Nšoči. A aby byli moji kamarádi.

    Ach jo, jsem nechutně romantická.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    A tohle jsem ještě nikomu neřekla, protože je mi z toho doteď blbě. Když jsem se loni na jaře svěřila partnerovi, že to začíná bejt v prdeli, že se mi začínaj hlavou honit docela děsivý věci a začíná to bejt průser, řekl mi, ať si hlavně založim dobrou životní pojistku, ať aspoň zabezpečím syna. Něco jako klidně chcípni, hlavně když budou prachy. Ještě teď se mi klepou ruce, když na to myslim. No nic, zas to bude dobrý, zvládnu to.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PREKOTKA: Ovladani… To prejde. ;)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PREKOTKA: Prave je potreba davat majzla a hazet tema hnusnejma Ikea&Asko&etc. vsude jinde nez do tech oblibenejch hrnku. Coz v to ajfru neni uplne easy. :/
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Včera a předevčírem jsem měla totální meltdown. Skoro jsem po těch 10 letech klidu zapomněla, jak je náročnej boj s depresemi. Bože to je hnus, snad se z toho vyhrabu i podruhý, je to únavný a náročný.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    PREKOTKA: problem je, ze bych to pak musela uklizet a to by me zas akorat vytocilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam