• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Hmm, zombieung pao... nepsala jsi něco o hladkých mozcích ve vegetě?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELISEBBAH: mouky. Normalni klavesnice je dalsi vec, co na chalupe nemám :-)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    TRISSIE: cetla jsem zaklechtka z hladke nozky a trochu jsem se lekla :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: ..the less you discover!:D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Nabereš plnou hrst, vhodíš směrem do úst. Cokoli se trefí dovnitř je správná dávka.

    The more you know!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: well, that escalated quickly, nevim proc tady, ale proc ne..nicmene o tom nam na "proti"drogovejch prednaskach nerikali, tak mi asi budes muset pomoct s davkovanim:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: NDA
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: diky, taky vypadas uz 20 let k nakousnuti, ale ja myslel v jeho... tvl fuj, nedelate mu i oci, ze ne?:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Pořád stejně, neboj! :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: no to je fakt skvely, ze se to stane nekomu kdo koji Skynet, jak ja pak v prumeru vypadam!?!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: :D tuhle jsme vedli disputaci na tema zvlastni nazvy anglickych hospod a ja si vzpomnel na "Fiddler´s elbow"
    a prej si s Jolankou mozna jednou zalozime penzion "Jelito a tele";)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dneska jsem si v hospodě pořezal tři prsty o podavač ručníků. Prý jsem rekordman. Když už se někdo řízne, tak do jednoho.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: právě kvůli tý "úchylnosti", no. Jako jestli je nějakej další život, chci být primáškou horňácký kapely a hrát na housle kolmo.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: to ale neni zadny tezky priznani, cimbalova muzika neni hrozba pro nici zdroje ani zajmy, prinejhorsim se jen vystavujes posmechu neznamych lidi, ze si mozna trochu uchyl a i kdyby tak no a a co je jim do toho zejo:P
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Vcera jsem do kurete kung-pao misto zazvoru dala cesnek a zahustila zaklechtkou z hladke mozky misto skrobu.
    Babica by mel radost, ale vareni na chalupe v horach ma holt svoje uskali :-)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Miluju cimbálovou muziku.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Miluju hlas Jeronýma Janíčka
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Chodím čůrat na dvůr v pletených trepkách.
    TMA
    TMA --- ---
    Myslím, že za nedůvěru k ženám od koní stojí strach, že pánovo vybavení nesnese srovnání s vybavením hřebce.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LORDPEET: mě si neber...nemám rád lidi, co mi chtěj radit, jak mám co dělat. Popřípadě, co chtěj dělat věci za mě :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam