• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: levou. pravou delam... oblibene veci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ERRTU: Levou nebo pravou?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ERRTU: To chce pár panáků, ale nepřehnat to.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    necelých dvacet let tomu co jsem se začal hudebně angažovat v metalu jako kytarista. za sebou desítky konzertu (jasně, žádný strahov nebo eden, top byl fesťák pro cca 1000 lidí).
    a já sem stejně, ať máme hrát v hospodě pro 20 lidí, nebo v klubu pro 200, ten den o rána nervozní jako prase, úplavice že se musím na hajzlu vzepřít abych neskončil na nízkem orbitu země, panické ataky...
    tl;dr: večer hrajem takže nepřijel by mi někdo do strašnic zlomit ruku, prosím?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Najednou - neznám jinou písničku, která by mi tak brnkala na struny. A když se mi povede nerozbrečet, stačí pustit si multilingual version. A když ani to nezabere, tak je tam ještě verze sestřhaná ze slovanských jazyků…
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: nene, to byl někdo jinej, já mozečky radši zvrásněný :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Hmm, zombieung pao... nepsala jsi něco o hladkých mozcích ve vegetě?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELISEBBAH: mouky. Normalni klavesnice je dalsi vec, co na chalupe nemám :-)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    TRISSIE: cetla jsem zaklechtka z hladke nozky a trochu jsem se lekla :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: ..the less you discover!:D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Nabereš plnou hrst, vhodíš směrem do úst. Cokoli se trefí dovnitř je správná dávka.

    The more you know!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: well, that escalated quickly, nevim proc tady, ale proc ne..nicmene o tom nam na "proti"drogovejch prednaskach nerikali, tak mi asi budes muset pomoct s davkovanim:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: NDA
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: diky, taky vypadas uz 20 let k nakousnuti, ale ja myslel v jeho... tvl fuj, nedelate mu i oci, ze ne?:)))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Pořád stejně, neboj! :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: no to je fakt skvely, ze se to stane nekomu kdo koji Skynet, jak ja pak v prumeru vypadam!?!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: :D tuhle jsme vedli disputaci na tema zvlastni nazvy anglickych hospod a ja si vzpomnel na "Fiddler´s elbow"
    a prej si s Jolankou mozna jednou zalozime penzion "Jelito a tele";)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dneska jsem si v hospodě pořezal tři prsty o podavač ručníků. Prý jsem rekordman. Když už se někdo řízne, tak do jednoho.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: právě kvůli tý "úchylnosti", no. Jako jestli je nějakej další život, chci být primáškou horňácký kapely a hrát na housle kolmo.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: to ale neni zadny tezky priznani, cimbalova muzika neni hrozba pro nici zdroje ani zajmy, prinejhorsim se jen vystavujes posmechu neznamych lidi, ze si mozna trochu uchyl a i kdyby tak no a a co je jim do toho zejo:P
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Vcera jsem do kurete kung-pao misto zazvoru dala cesnek a zahustila zaklechtkou z hladke mozky misto skrobu.
    Babica by mel radost, ale vareni na chalupe v horach ma holt svoje uskali :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam