• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADELHAIDA: ale jo, 13.komnaty jsou, ale tvl na nyx to třeba já sypat nebudu, potřebuju zachovat aspoň zbytek zdání normálnosti :D nicméně vás ujišťuje, že když už vše vypadá jako happyend, přijde ťafka z úplně jiný strany.

    Ve skutečnosti má naprosto úplně každý něco,... To tedy bylo moje zjištěno z ročního výcviku arteterapie. Opravdu jo, zdání klame. Kostlivec ve skříni, ale každý se s tímto vyrovnává jinak, někdo líp, někdo hůř...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MADIETTA: Tak ona tu občas pořádná přiznání jsou, ale je jich málo. Většina lidí nemá těch 13. komnat zase tolik.

    Já se přiznávám, že jak jsem se s mužem vystřídala na rodičovské, tak v práci zůstávám tak dlouho, aby už byl s dětma na odpolední vycházce, až se vrátím, abych s nima nemusela. Teď, po roce v práci teprve začínám mít chuť trávit s nima čas.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Že někdy prostě jen čekám. Čekám až všichni usnou a já budu mít klid.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Mám v ložnici figurku fauna z Faunova labyrintu a před spaním mu vždycky popřeju dobrou noc.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NELLAS: to uznávám. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MADIETTA: Teď jsi to ale moc nevylepšila...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Piercing v obličeji je pro mě obrovský problém.
    Obecně proti němu nic nemám a myslím si, že je v pořádku, když si ho někdo pořídí, ale před mnoha lety jsem byl s jednou dívkou, která ho měla a došlo k něčemu, co by podle některých definic bylo borderline znásilnění... bylo mi to hodně nepříjemné a piercing ve tváři mi od té doby spouští malou panickou ataku.

    Neovlivňuje to můj život moc, ale i když potkám ženu, která ho má, mám iracionální potřebu utéct. I když za to dotyčná nemůže a ten piercing jí sluší.

    Prosím respektujte, že nechci řešit detaily té situace. Victim-blaming jsem si za ty roky obstaral sám a v dostatečné míře.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Přiznám se, že mě štve, že v této diskusi nejsou žádná zajímavá přiznání, že je to pouze přehlídka toho "co všechno jsem neviděl, nevím a neznám".
    JONY
    JONY --- ---
    V životě jsem byl na jediné svatbě a to mojí sestry a nehodlám to měnit.
    CIL
    CIL --- ---
    Už se neumim bavit na party, raděj bych jela na vodu.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NICOLLETTE: já taky ještě ne, ale pár let dozadu jsem si řekl, že tomu dám šanci :))
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Opravdu jsem nevěděl, co dělat.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Do dnešního večerního jsem žil v tom, že padouk je osminohý tvor z infantilního světa dcerky,)))
    Každopádně barva padouku je neodolatelná.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SCHWAB: to jsem ještě neviděla ;)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NICOLLETTE: co říkáš na tu starwarštinu Rogue One?

    a přiznání- co jsem se provedl každoměsíční internetovou resocializaci a zjistil, že umřela Sinead - tak mě to vystřelilo a už pár dnů si pouštím do sluchátek jen Loreenu McKennitt.
    Nevím proč, ale jak slyším nothing compares, tak odletím do Kanady.
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    Miluju naši dceru nadevše, bez ní už si nedovedu život představit. Ale někdy je to náročný, vyčerpávající, oba s Lukym padáme na hubu. S lehkým smutkem vzpomínám na ty časy, než jsem otěhotněla respektive než se dcera narodila. Na cestování, party, naprostou svobodu.
    KASTA
    KASTA --- ---
    Přiznám se, že kdyby nebylo nyxu, vůbec netuším, že v kině běží nějakej film o Barbie (doufám teda že to je film o Barbie) a že lidi na něj chodí a píšou si o tom na internetech. A taky že ten divnej herec z novýho Blade Runnera, co pořád vypadá jako kdyby právě dostal tečku, tak má dvojníka, kterej mu vůbec není podobnej. A že ta herečka z Tenkrát v Hollywoodu, která je tak dokonale asexuální, až mě to zaujalo, tak má dokonce čtvernice, nebo jak by se tomu mělo říkat. Jsem sto let za opicema :)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Pod záminkou Barbie jsem si konečně troufla vzít na veřejnost ten růžovej overal, kterýmu jsem (já černá můra) kdysi za kilo neodolala v sekáči... A je boží a asi ho budu nosit všude. A Barbie je vlastně taky boží, byť takovej překladatelskej potrat už jsem dlouho neviděla.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Jo a taky se přiznávám, že nedokážu otevřít auditko Sedm
    Opět si počkám, až to nebude aktuální
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Dřenda!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NICOLLETTE: Ale zase je dobře, že se tihle lidé v bláznivém outfitíku najednou začali zajímat o vědu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam