• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SCHWAB: no právě, párkrát jsem to použila a došla jsem k tomuhle názoru, že je to o ničem. Slovní vata. Dokonce i ty si pamatuješ takovou picovinu :))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GRANTORINO: :-)
    fakt jsem to nehledal, jen si pamatuji na nyxu pičoviny :)

    https://www.nyx.cz/discussion/35/id/55262783
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    koupil jsem si dve megabaleni lentilek a dnesniho vecera je na posezeni zprovodim ze sveta! hlava nehlava!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Večer jsem zase nešla spát, protože jsem "musela" dokoukat úplně debilní seriál. Fakt jsem magor.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem žehlila. Halenky a kapesníky. Látkový.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Youtube mi nedávno v autě nabídnul komplet OST Osobní strážce... Celý jsem to slyšel. Všechno! A... Teď bych se i mrknul na film. Ideálně v kině.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    přiznávám se, že jsem dnes intelektuálně pohořela v Divadle Kampa. Jako jo, měly jsme si s kamarádkou místo zcela zásadních řečí radši před představením přečíst program a ne věřit, že intuitivně vplujeme do díla. Na druhou stranu ta obří energie následných záchavtů smíchu cestou na tramvaj "tak schválně, co která z nás viděla, jo?", ta fakt stála za ten pocit diletanta. Namátkou: ""ty vole já vůbec nepochopila, že se to odehrává na lodi!, já myslela, že ty náklony jsou jakože ňáká emoční metafora!" - " a myslíš, že to bylo její vyjádření intimity, když hrála na ten akordeon, co nehrál?" - "na jakejch lekcích tance proboha?! Jo jak sebou tak divně škubali myslíš? To já myslela, že má bejt nějaká existenciální úzkost!". A tak dál. Omlouvám se tímto Divadlu Kampa, kam roky chodím ráda, ale holt není každej den svátek ani kondice :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: No, hubenejm tyhle džíny většinou držej tam, kde maj. Náš šéf je robustní.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: no, pro me neni pritazlivy ani jedno, mne se libi chlapi hubeny :D
    ano priznavam, mlady hubeny vysoky kluci. jo. mnam.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: Sádla nebo svalu?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    OMNIHASH: když já jsem taková ta, co neposedí. A když se trochu flákám, tak mám výčitky, no.
    Ale byla jsem opravdu unavená.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: prosimte rekni, ze tvuj sef nema 120 kilo
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Já mám dnes tak 0.87 %.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MULTICAT: nestyˇf, takovej výkon sem podal naposled v bejvalý práci, a většinou tu skupinově jedeme na 8,7%
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám rád, když můj šéf nosí skinny jeans. Leze mu z toho všechno. Zadek, rýha, spodky, břicho... Je na co koukat...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem nepracovala na 130 %, ale pouze na 87 %.
    Stydím se.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    ERRTU: Já měl něco jako AstraZeneca_nanochip. Ale nedávno jsem ho změnil na

    HUGILA
    HUGILA --- ---
    A to se mne libi...jsem SARS_CoV2_5G_11/2023-cz5061
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    FINSON: a az nas bude pet, tak se sejdem, obklicime rajchlovu demosku a rozdelame si popcorn :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    OK, jdu ho toho se "SARS_CoV2_5G_Microsoft_nano_6368".
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: mmhmm... to by snad stalo za rozjeti ve velkym, standardizovat retezec a rozdat si seriova cisla :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam