• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    JONY: Vanessa neni tak strašnbá, to jen Hauser je totální kokot, už dlouho.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Nemyslim, ze Vanessa je kultovni kapela i kdyz by byl Hauser strasne rad kdyby byla. Ale je trapak, to jo.
    JONY
    JONY --- ---
    Nikdy jsem nepochopil ten kult VANESSY a Hausera považuji za trapného pičuse
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Já mám tím směrem, kde jsou všechny ty hrozný věci, emoční zeď. Prostě nemám žádný pocity.

    Jo, vim, že to je jedna z běžnejch reakcí na stres, ale poslední tejdn jsem byla tak raw, že mě to trochu překvapuje.

    Nejvíc jsem otrávená, že zrovna teď nemůžu jít darovat krev.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SHEALA: Tak štastné a veselé :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ještě jedna 666 :D

    Jsem z toho pozitivně vedle a pokouším se nespadnout z vozíku.

    Fskutečnosti se jdu pokusit našlehat sníh ručním šlehačem, nevím jak moc to s mejma rukama pude, v nejhorším budu muset přijmout nulovou hypotézu :D

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    GREAT_R: Muj zamestnavatel ma na takovychto akcich krabicky prichystane a kazdy dostane vysluzku
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Četl jsem robertek a říkal sem si že má ten lux fakt asi ráda když ho pojmenuje zrovna takhle
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Priznavam, ze jsem si koupila super uklizeci kolecko a mam z nej radost jako Lela z nove plastiky. Robotek je velkej mazak - zameta, vytira, splha po koberci, zmeril si, kudy se vejde pod kolo aby mohl uklidit i za nim. A dostal se ven! Po praci se sam umyje, ja jen dolejvam vodu.
    Dobry den, jmenuji se Beruska a moje pece o domacnost dosahuje lenosti level pro.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mám strašnej kopr
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    Nemám ráda, když si lidi mění ikonky, protože je pak "nepoznávám" (evidentně se podle nich orientuji víc než podle nicků) a než si to zase spojím, tak to trvá.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GREAT_R: ja to vzdy nesla bezdomovcům. V Sherwoodu mam same kámoše.
    REONA
    REONA --- ---
    GREAT_R: Nám na poslední akci přivezla krabičky přímo cateringová firma, když přijelo auto odvézt mobiliář. Hosté se nejprve trochu upejpali, ale pak jsem se na chvíli vzdálila a po návratu jsem zjistila, že kamarádům na poker už nic nepřinesu 🙈
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak zacinej vlozenim ty prilohy
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAGNAROK: myslim, ze tím text většinou začínám... i kdybych mela na obrazovce ceduli "pošli přílohu", tak to stejne dopadne u kazdeho druhého případu
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    nacto je dobrej trik napsat do textu emailu treba "viz priloha" nebo "prikladam dokument v priloze"
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že si čas Vánoc opravdu užívám a narozdíl od jinejch věcí, dokážu vyfiltrovat všechen ten kejč a záplavu blbin. Rád bych byl ještě rezistentní vůči koledám, jejichž akustickej smog mě jako jedinej trochu sere ale co už. Nemusim dělat někde, kde to rotuje celej den.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MEI: ja take po sobě maily čtu, raději i několikrát. Perfektně napsaný text, no a pak posilam druhy email s přílohou. A čím víc se babrám v textu, tak o to spíš zapomenu přílohu.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Já si po odeslání své maily nečtu, ale čtu si je několikrát před odesláním, abych se ujistil, že tam nejsou žádné chyby, že jsem na nic nezapomněl a že je vše napsáno tak, aby si to čitatel třeba nemohl vyložit jinak.
    Stejně to mám u psaní příspěvků na nyx. Proto většinu nakonec ani neodešlu, protože buďto mě někdo v reakci předběhne a nebo nejsem s výsledkem dostatečně spokojen. Bohužel to žere celkem dost času. O to víc mě pak mrzí, když někdo můj mail či příspěvek nepochopí nebo si ho špatně vyloží, třeba jen kvůli tomu, že si ho pořádně nepřečetl.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALAMAN: v roklich a rybnikach pobliz mist starych bitev se toho da taky dost najit:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam