• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    _ALEXA_: já takhle byla zklamaná z Blízkých setkání třetího druhu. Jako dítě jsem to milovala.

    Nikdy nezklamou Potkali se u Kolína!

    A teda s dětmi posloucháme Hurvínka na deskách a to mě baví moc.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    _ALEXA_: Jako ta devadesatkova australska? Ja to taky zrala, ale to jsme meli uplne jine problemy nez ted.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    _ALEXA_: znova plakat pro pejska nechci.
    Výborný jsou večerníčky od Nepila.
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    MAR_TINA: Vyzkoušeno za vás: Kačeří příběhy - pořád skvělý, hodně fórků pro dospělý, Byl jednou jeden život - stále dobrý, Škola zlomených srdcí - trapný, nechápu, jak jsem to mohla milovat, Xena - docela vtipný, i když fantasmagorie
    Asi jsem jako dítě měla lepší vkus než puberťák. Zkusím dát ještě šanci titulu Goro, bílý pes :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Ted jdu teprv vytirat a mam konecne uklizeno. Ne nejakej vanocni uklid, ale uplne beznej. Vecne to nestiham, protoze furt nekde jsem a to bydlime v minibyte. A kdyz se do toho pustim, jsem pomala jak snek. Ale nesnasim zit v bordelu, tak to pak delam takhle po vecerech. Pak jdu jeste pect slany sneky, aby se mi nezkazily veci, co jsem si na ne v pondeli koupila a myslela, ze to taky stihnu driv. Vsechno je to o time managementu, jenze ja mam radsi cas s kamarady nez navareno a naklizeno a pak to tak dopada.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PAKOBYLKA_: Přiznám se, že to mne nepotkalo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Já teda snižuju množství cukru i u českých receptů, když už něco peču...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SPIKE411: Tohle fakt nechápu, mam pár fave US stránek s receptama, ale na cokoli pečenýho sladkýho potřeba množství cukru snížit tak na polovinu, aby to mělo nějakou chuť (a pak ji to často i má, a zajímavou, ale doprdele, so much sugar)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LOGO: bojím se, co spustíš.
    Já skoro reagoval, že mám vlastně jen nyx a fb z doby, kdy ještě nebyl česky.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    GIOMIKY: Pf, vyficenej slon na Krteckove ceste kolem sveta je lepsi nez nejakej porod. A divocak, kterej krade kolo! Ohlala. Ale naprosto nejlepsi je kadernice v Machovi a Sebestovy, ktera tam s usmevem ostriha pani dohola.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GANDHI: Jsou tam i poučené prvky. Třeba ten zakázaný díl o porodu. To je drama.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANDHI: na věci z doby před se nekouká, leda pak s dětma v cílovém věku. Škoda hezkých vzpomínek.
    LOGO
    LOGO --- ---
    CORA_NEILLE: vůbec nepoužívám Instagram. Mám fb, nyx, ytb, spotify, soundcloud. Jsem boomer.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GIOMIKY: ja jsem takhle ztratil iluze o krteckovi - vubec nechapu, jak me to tehdy mohlo bavit:p
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    MAR_TINA: díky za odkaz .... a priznavam, ze jsem diky tomu konecne vymyslela darek pro tchyni s tchanem a uz jim i certifikat o darovani penez na Shealu vytiskla. jupiii jeee :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIOMIKY: to je taky debilni:) ale ja jsem taky zla a zahorkla, takze nejsem univerzalni kritik niceho.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIRAFFKA: Zkus se podívat s odstupem na Beverly Hills 90210, ten původní díl. Anebo třeba něco z domácí tvorby. Za sebe a nevím, kde s tím názorem jsem, mi moc nesednou ty Troškovy komedie. Přijdou mi křečovitý. Ale nevím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A přiznám se, že před mnoha lety jsem ještě měla dost času a trpělivosti a udělala fakt krásné zdobené perníčky na stromeček a přesně tohle pro mě táta udělal, ty nesnědené a že jich bylo, přelakoval a měli jsme je na storm roky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: malovane vizovicke cukrovi! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: no a pak to přestříkneš matným bezbarvým lakem a máš vystaráno na dvacatery vánoce
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: ono je to jednoduchy, casto ne moc dobry těsto, ktery je urceny ke zdobeni cukrovou polevou. To radsi nase vosatka ;-)
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Pořád nechápu instagram. Snažím se ho otevírat, koukám na populární kanály... a furt to nechápu. Vždyť půlka obsahu jsou fotky hrnku kafe s beauty filtrem
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANBOY: Nikdy jsem to neviděla, včera zjistila, že to existuje a je mi jasné, že to fakt nechci vidět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam