• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: souhlasím. Každý podle svých možnosti.
    Oceňuji, že rodiče a vesnice letos nakonec zrušila vánoční oslavu, i kdyz ji dlouho připravovali a rozhodla se myslet na ty lidi, kteří to odnesli, v tichosti a v usebrani.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Štve mě kolik blbostí koupili mužovi rodiče dětem pod stromeček,přiznám se že bych spoustu nejraději vzala a vyhodila rovnou do popelnice..proč tvl...posraný Pepco a Kik sračky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: byly tam tyhle. Já na sebe byla tak hodná.

    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Někdy se autocenzuruju, takže svůj napsaný text smažu a nikdy neodešlu.
    Kromě toho si taky mažu poštu, když už tam náhodou něco je.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: tak víš jak je to s těma rodinama, loajalita velí to vegety nekopírovat :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Já ho vídám jen ve vegetě...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: ten poslední používáme se švagrovou, když mluvíme o nemocích dětí nebo posledních extempore tchána a tchýně.
    Já-už-se-na-to-nemůžu-koukat emoticon!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELISEBBAH: jak padlo v hláškách,

    Když je Svátek Práce, tak nikdo nepracuje.
    Tak co čekáte od Svátků pohody a klidu?


    jinak se přiznávám, že jsem plně připravená nechat rok 2023 za náma a zjistit, jaké hrůzy krásné věci má pro nás připravený rok 2024!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Ten první někdy používám, ten poslední je fakt takový divný.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    No a moje mama, kdyz ji neco napisu nebo poslu fotku, odpovida nekolika ruznejma smajlikama vedle sebe. Mam si to rozlustit jako odpoved 🤷😂❤️🤷.

    A jinak se priznavam, ze se tesim, az pujde do prace, protoze tu bude lepsi nalada. A tesim se i az o tyden pozdeji pujde starsi do skolky, protoze si pak mozna trochu odpocinu. Prej svatky klidu a pohody.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Jsem rád že nikdo nehaní můj nejoblíbenější 😘
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Ještě bych za sebe neopomenula tyhle: 🤷🙀🙈
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Na slacku to píše :prayer nebo tak něco... teď to lidi nadužívají, jak sdílí moudra o střelbě, svátcích a jak se s tím vším vyrovnávat.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: a je to high5 nebo modleni?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Hrozně mě sere tenhle smajlík... 🙏
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ACIDQA: my jsme taky měli "v rámci možností normální a veselé Vánoce", ze kterých budou hezké fotky.
    Jen proto, že moje Vánoce nejsou veselé ani trochu, nedovolím tomu střelci, aby o tu dětskou naivitu a důvěru ve svět připravil i moje děti. Ono to časem stejně přijde, ale today is not the day.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dala jsem si na Facebook screenshot z telefonatu s mou mini neteri. Smeje se, ma na hlave sobi ouska, sedi na plazi a ji hamburger (je uz par tydnu u babicky). A ja se taky smeju. Dala jsem si to na Fcb prestoze zazivam nejplactivejsi Vanoce ve svem zivote a uvnitr me rozervava strach a obavy. Protoze to proste bylo par minut, kdy jsem se potesila a moje neter je mile a roztomile stvoreni.

    Nemyslim jen na sebe. Ale taky nemyslim, ze bych nekdy nesmela.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    🤦
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    HEJSEK23: Nojooo ale až po tom, co borec vystřílí půlku školy…
    :(
    Tohle už se tam živí jakou dobu. Nechápu třeba, že lidi jako Peterková, nebo Zítko ještě běhají venku ? Však to je proste katastrofa tvl.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    GUMIDEK30: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/policie-slovensko-informovala-utok-praha-zopakovat-vyhruzka-zadrzeni.A231224_081328_zahranicni_vank

    Muž chválil čin vraha z fakulty a vyhrožoval střelbou. Přišla si pro něj policie - Pražský deník
    https://prazsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/praha-strelec-na-filozoficke-fakulte-zadrzeni-zak-policie-zasahova-jednotka.html

    naopak se fízlové nezvykle snažej, že i já uznávám. a to je co říct
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam