• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NEI
    NEI --- ---
    SALVATOR: Jo, ale nedává to smysl, protože:
    "Vaječné skořápky můžeme přidat do kompostu, drůbeži do krmiva, můžeme do nich však také dát trochu substrátu a vysadit semínko, dokonce jimi můžeme hnojit i některé pokojové či zahradní rostliny. Jsou skořápky skutečně pěstitelským „zázrakem“? Vaječné skořápky obsahují především velké množství vápníku."
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NEI: Myslim, že v případě skořápek neni tak úplně správný mluvit o utírání se, jako spíš o seškrabávání...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Podle počtu příspěvků jsem se trochu obávala diskuse o hovně, tak aspoň že tak..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: to je ovšem přiznání dne
    NEI
    NEI --- ---
    "V kapitole o hygieně středověku uvádí toto: „v Evropě se lidé utírali hlavně mechem, lišejníkem, hadry, skořápkami, slámou, konopím. Vyšší společnost pak něčím fajnovějším, například jemným plátýnkem, vlnou, krajkou, bavlnou nebo husími krky. Utírání se živými kuřaty, káčaty a koťaty byl spíše přežitek z římského období.“ (SEDLÁČKOVÁ, s. 25). V kapitole věnované době Římské říše se ale žádná taková informace nevyskytuje. Naopak se zde píše „o používání mořské houby připevněné na dřevěné tyčce a namočené v nádobě s octovou vodou“ jako jediný příklad náhražky za ještě neexistující toaletní papír. (SEDLÁČKOVÁ, s. 22)."

    Skořápkami?!?!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MAR_TINA: Já? Já umim ovládat všechny techniky utírání zadku v kosmíru, včetně saturnského mluvícího nože a často smrtící marťanské bumerangové lžíce.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: tři mušličky. Ty neumíš použít tři mušličky?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MAR_TINA: používáte houbu na klacku? 8)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: máme podobný a aktuální roličku dáváme na parapet.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: u nás taky ne, máme tenhle stojan :-)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    U nás toaleťák správně nesrovnáte, ať už je to jakkoli.
    OUKE
    OUKE --- ---
    LORD_DE_SEIS: vždyt to je obráceně
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Orientace toaleťáku by měla být součástí diagnostiky na PAS.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Už vím, koho si na návštěvu určitě zvát nebudu. Přiznávám se, že dávám toaleťák pokaždé nějak náhodně, a dokud se to točí a odvíjí, jak potřebuju, tak stranu neřeším.
    NEI
    NEI --- ---
    MLIKARNA: Dělám to uplně všude. Všude.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MLIKARNA: až překvapivě často me návštěva po odchodu z toalety chvalila, že mam správně toaletak... Zvláštní úchylka, ale pochopila jsem ve chvíli, kdy jsem sla na návštěvu a meli ho obráceně.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MLIKARNA: můžeš klidně bez úvozovek. Je jen jedna správná strana, která byla patentována

    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SHEALA: Nevím, co bude dělat Kenpachichi(chi), ale jako jeho (skoro) bývalá manželka a patronka všech, kdo o elektrice něco vědí, ale občas prostě POTŘEBUJOU zapojit v maringotce přímotop, rychlovlaku a elektrickou dečku najednou, ti budu držet palce!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Ve starýmn baráku se budu pokoušet zapojit světla, zesák, playery, mixák, a takovej srandovní laser. Jo říkala jsem že je to starej barák? 🙂 Pokusím se mít světla na jiným okruhu než zesilovač, toustovač co vyhazoval pojistky už je dávno vyhozenej, no, tedka je to na svatém Kenpachichim 🙂
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Obavam se, ze suchej leden nedam...kuaaaaa, fakt jsem chtela
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ERRTU: :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam