• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Sem rad ze mam deti, tesim se na kazdej okamzik v budoucnosti a vim ze stejne jako jejich rodice se jen tak z neceho neposerou a poradej si v kazdy situaci. Mrzi me snad jen to ze sem si je poridil dyl a ze az budu mit vnoucata budu trochu starsi, nicmene to me zas zene k tomu abych se nak tak udrzoval v kondici a byl k dispozici i jako prarodic.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Si tak říkám, co si pomylela babička, když náhodou přežila nácka, půlka rodiny skončila v koncentráku, veškerý majetek byl v tahu, komunisti tomu jenom nasadili korunu.. a ona si pořídila dvě děti.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    se nepovažuju za nějak brutálního grammar naziho, kor v online diskuzích, navíc aurokorekce a ruzny prediktivní psaní mohou udělat pěknou paseku, ale někdy je to fakt zlo.
    SITH
    SITH --- ---
    SABRIEL13: hele třeba ve Fallout měli děti náhodou dobrou roli v naší budoucnosti :D

    ZRK
    ZRK --- ---
    Právě jsem si nainstalovala NYX aplikaci. A rovnou po doslova pár vteřinách zase odinstalovala. To nedám. Jsem konzerva. Skoro 20 letej zvyk... :))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MLIKARNA, MULTICAT: Mně s tímhle trochu pomohlo vědomí, že pro ně to bude realita všedního dne. Pro nás to bude příšerný. No a s tím, co říká SABRIEL13... pořídit si děti znamená mít naději. Hrozný věci se dětem můžou stát i v době míru a environmentálního blaha. Je to prostě risk, co na sebe bereme.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    No a proto prostě nechci děti.

    Teda, těch důvodů je víc, ale tohle je jeden z těch naprosto zásadních.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MLIKARNA: mám to dost podobně :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nesnáším svůj hlas. Mám příšerný hlas. Už jsem si i mockrát vyslechla, že ho mám drsnej. Nojo, moc ráda bych ho měla milej a vůbec bych moc ráda byla víla, andílek, éterická ženská bytost. Nejsem holt, no! A asi ani nikdy nebudu :/
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Uvnitř sebe mám fakt nechutnej strach, co nás čeká a v jakejch srackach budou vyrůstat moje děti. Kdybych je neměl, bylo by mi to asi u prdele...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Docela se mi pletou ikony ID Feferonie a Digitalis, ale nevim proč.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DR_NIKITA: já začil pařit LEGO Fortnite pro malý děti, to má takovej pricnip MC, ale je to mnohem debilnější
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: konečně nějaký pořádný přiznání, palec nahoru
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Než vyhodím pytlík se psím hovnem, zahřívám si s nim ruku.
    FINSON
    FINSON --- ---
    PALEONTOLOG: Přesně, proto se tady cítím tak dobře.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Začala jsem pařit minecraft a dost mě to chytlo :D
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Mě akorát nebaví výkřiky typu Už nemůžu, Proč já, Zas na mě čumí, debil atd. atd. Chci kňourání s příběhem! :D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    PALEONTOLOG: To je samozřejmě pravda, moc mejch vrstevníků tu neni.

    Ale to neva, já tady s váma budu, i když už budete všichni mít úplně bílý vlasy a spoustu vrásek a nebudete si pamatovat, kam jste dali brejle.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SABRIEL13: záleží, jaký zvolíš měřítko, když zobecňuješ. mě je tady taky celkem příjemně, ale nová generace se na to tady vysere. mysím jako generace, ne ty nebo pár dalších dalších.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    PALEONTOLOG: No dovol! Já tady snižuju věkovej průměr už skoro 14 let! A začala jsem brzo, a vy stárnete taky, takže furt snižuju!

    A souhlasim s Trissie, nyx je nejlepší socsíť, jakou jsem měla kdy možnost používat. A ráda se sem vracim. A ráda sem píšu věci, i když jsou třeba osobní a i když to může vypadat, že furt brečim. Pomáhá mi to jít dál po tý cestě, po který se snažim jít, a někdy je to prostě těžký.

    Protože za spoustou vašich ikonek jsou lidi, který jsem třeba nikdy neviděla, nebo viděla jenom párkrát, ale nějak mi za ty roky přirostli, a dělaj můj život lepším.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam