• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dneska jsem byl legitimní Karen
    Jdu si koupit šlehač (minulej tejden jsem zabil ten starej) na pobočku. Vyberu si jeden za 999, zaplatím, jdu dom. Kouknu jejich e-shop, mají ho za 820. Jdu tam, že ho chci za shopovou cenu. Oni, že jo. Vratili mi 890 a nechali mě zaplatit 820 a tvářili se, že je vše OK a že můžu jít. Mě to nedalo a chtěl jsem vysvětlit těch 890 a proč to není 999. Yeah, že prý mi to prodali i s prodlouženou zárukou zdarma za 110. No, tak jsem si nechal vrátit záruku zdarma za 110 a napsal jsem kámošovi, co je manažer týhle pobočky, že mě to mrzí, ale ať někdy dojde, že tu záruku propijeme
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nenechávám nahe fotky v paměti v telefonu, ale ukládám si je do blokované konverzace bývalého milence... snad to jednou neodblokuje (ale spis to číslo uz ani nemá).
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    ATUARFIK: Já takhle nemůžu poslouchat Hodiny dějepichu. Mám ten samý problém - zajímavá témata, ale moderátoři mě irituji.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ATUARFIK: akorat ze to spis nez experiment, byla zmanipulovana show.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Zimbardo by mohl vyprávět.
    Stanfordský vězeňský experiment – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Stanfordsk%C3%BD_v%C4%9Bze%C5%88sk%C3%BD_experiment
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ATUARFIK: Vyborna a Tacheci naprostej otres, Maskova zvolna dotahuje.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Lucie Výborná si zve do pořadu Host Radiožurnálu zajímavý lidi. A já vůbec nejsem schopná ten pořad poslouchat, protože mi ta žensk strašlivě leze na nervy.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MAR_TINA: dehumanizace. Drzis lidi v nelidskej podminkach,prestanou bejt lidma.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: tam je zqse efekt odosobnění. Namluvíme si, že ty nepřátelské živly (ať je to zrovna kdokoli), nejsou lidi.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ARGANNAH: ne úplně vždycky, například při protestních hladovkách lidi ne úplně zřídka umírají. ale jinak ano, hladový člověk dokáže dělat strašné věci.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    NOFNAK: Podobné věci se dějí i u nás, akorát u nás to pojídá🦝😇
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Sprostě jsem sežral synkovi poslední tři bonbóny z premiové bonboniéry, kteoru dostal od babičky. Ale na mou obranu, já za to nemohu! Nechal ji ležet vedle mého křesla a odjel ke své matce. Celých pět dní jsem odolával.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ARGANNAH: obživný pud chápu.
    mašinérii, která vytváří lágry, v nichž jsou podmínky tak strašné, že to donutí mukly překročit i ta největší tabu, tak nad tou mi zůstává rozum stát.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    TRISSIE: Obživný pud (pud živit se a přežít) je jeden z nejsilnějších pudů vůbec, má obrovskou sílu a pokud tvoje tělo nabyde dojmu, že ti jde o kejhák, je schopný tou silou hladu přebít a přetlačit všechno ostatní. Morálku, svědomí, silnou vůli, lásku, cokoli dalšího. Proto se lidi o hladomorech žerou navzájem a proto všechny ty hororové historky o polárnících.

    (Základní informace pro každou dietářku, mimochodem.)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ovšem navážno, přiznávám, že mě dostalo při poslechu pamětí Františka Wiendla, jak jim v trestaneckým pracovním táboře ve Vikmanově, v nejhorším komunistickým pekle třídírny uranové rudy, nějaký spoluvězeň, co se tam dostal z Ruska, vykládal, že tohle je ještě pohoda, že on v gulagu zažil i kanibalismus.
    a furt si to nějak nedovedu představit, jednak co dokáže jeden člověk, zvlášť když je součástí mašinérie, udělat jinému člověku, a ještě míň chápu, jak může někdo po těchhle "starých dobrých časech" toužit.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: znám, ale až dojde na post-apo ekonomiku, bude praktičtější umět lovit živé vegany než vyfocené vagíny :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: spíš "sežer vegana" :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Send vegana?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: nebo vegana :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam