• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ALZBETAJEM: Mě tenhle druh hudby vytáčí, když chci relaxovat při své nouzové návštěvě Saunie... stejně jako lidi, kteří se v bedně musí vykecávat...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALZBETAJEM: já jsem si během střední pouštěla na spaní výhradně Dead Can Dance a doteď to můžu k usínání poslouchat, i když to už umím zpaměti
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TANKIE_: si s nimi nesmis povídat :)))...,, neeeeeeviiiiiis kdeeee jeeee Syndneeeeey? " (hledá se Nemo)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ALZBETAJEM: cheche, to já si jednou k relaxaci pustila zpěv velryb a musela jsem to vypnout, páč jsem se smála tak, že mi tekly slzy a nemohla jsem dejchat 8)
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    DA_NIELA: já si nedávno řekla, že zkusím na usínání přesně nějakou tu sleep music a po 10 minutách sem to musela vypnout, jak mě to rozčilovalo :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Naproti na strese neco opravuji. Jeden z chlapu se tam sel prave vymocit na strojovnu vytahu. To mi prislo dost znepokojivy, ale vlastne me prekvapilo, ze nemoci z okraje strechy dolu, coz je rozhodne neco, co bych udelala ja. Kdybych umela mirit. A nebala se vysek.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Přiznám se, že jsem si myslel že vkladní knížky přestaly existovat tak před 20 lety :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT: Jsem idiot a musela jsem si to poslechnout. Abych se dostala do postele, musela bych z kuchyně projít kolem dvou velkých zrcadlových skřiní v předsíni. Tu bych zvládla proběhnout. A pak bych byla v ložnici. Kde mám další zrcadlovou skříň přes půl stěny. Asi se teď zrovna nutně potřebuju naučit croquembouche.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Dneska jsem musela poprve v zivote sahnout na svoji vkladni knizku a neco z ni vybrat. Trochu se stydim a hned po prvni vyplate, to tam vratim.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    PIKKMA:
    The Entrance by Gerald Durrell #audiobook #horror
    https://youtu.be/YNvO8uEw5Ns
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    V poslední době jsem si oblíbila takovu tu nanicovatou hudbu - deep focus, healing music, sleep, binaural ... Asi stadium stařecké demence, ale reálná hudba mě sere.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PIKKMA: miluju tmu, stiny a noc. kdyby to bylo jen trochu pracovne a rodine mozny, otocim si rytmus a ziju v noci. jsem klasicka sova.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MAR_TINA:
    Slunce, seno, erotika - doktor Kája "Já mám doma dudy"
    https://youtu.be/gG8GcluUnlA?si=EfpaAomk6l4-Pa4n
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PIKKMA: 🙏
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: V místnosti jsem to neslyšela, ale na vrcholu kopce se to krásně neslo (dodnes věřím tomu, že to v okruhu pár kilometrů popraskalo okenní tabulky).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KURE: jednou jsem to slyšela hrát uvnitř v místnosti a týden jsem se v noci počurávala.
    KURE
    KURE --- ---
    GREAT_R: imho existuje jen jedna možnost. Dudy.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREAT_R:
    JONY: trubka ne, stačí klarinet :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GREAT_R: tak pak uz me napada jen Theremin:) https://www.youtube.com/watch?v=HgVzb33XAVU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam