• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: pro rychlý řešení, než se dostaneš na řadu, jsou brejle z drogerky.
    Mužovi je dokonce doporučila i ta očařka, že jako tady má papír se složitě a pečlivě spočítanejma dioptriema, ale může si zkusit nejdřív koupit obyč půlky dioptrie na čtení v Rossmannovi a jestli zjistí, že takhle mu to stačí, tak hodně ušetří.
    ale je potřeba vědět, že tam není nějakej reálnej větší problém.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Takže jsem tam zavolala. Sestřička byla tak jakoby nuceně cukrovatá, uplně mě to sralo. Stokrát mě upozornila, že jsou hodně zaneprázdnění a že termínek najde nejdřív v červnu a veškerej leteckej personál má přednost. I proto mě zřejmě objednala na 8, když víme, že to tam teda budu sedět minimálně do oběda, než přijdu na řadu. Xakru! Ale já prostě do ULZ chodím nějakých 12 letu už, mám to tady 50m od baráku, tak jsem chtěla i oční mít blízko.

    Jsou takhle narvaní a mile protivní všichni očaři nebo máte nějaký doporučení, kam v Práglu zajet (ideálně, aby vyšetřili i dítě - sfoukla bych to najednou, taky potřebuje)..?


    MAR_TINA: No jako minule jsem už skoro nenavlíkla nit. Co se čtení či úprav fotek týče, tak to teda dostávaj ty oči už celkem zabrat. A jak se zákazníci dívají, když mžourám do foťáku a zavostřuju, abych zjistila ostrost vyfocené fotky, to je taky prča. Už to řešit asi musim akutně.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZRK: je to týden, co je mám, prvně v životě.
    Překvapivě to vypadá dobře. A ta snížená námaha u čtení je super.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Už nějakou dobu tušim, že to bude vážně chtít brejle na blízko. No a prostě ne a ne se objednat na oční. TVL umí si mě někdo představit s brejlema, jako? Já kvůli tomu právě rozebrala jedny sluneční, abych se přesvědčila o tom, co jsem tak nějak tušila. Přísňačka, to nechceš :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SATOO:
    MAR_TINA: Tohle bejvá skvělá příležitost zahrát si na Does it strike joy a prostě toho co nejvíc povyhazovat.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    a pristi mesic to bude rok a ja nebyl schopnej otevrit notebook, co mam doma po mame... :/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Smysl myho zivota je o neustalym dopravani si a pokud to zrovna tak nevypada (jakoze delam neco smysluplnyho), tak to delam jen proto abych si mohl dopravat o to vic pozdejc.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    BOBESH: Taky to poslední dva roky řeším. Zatím jsem to teda moc nevyřešil, ale došel jsem alespoň k mírně změně vnitřního nastavení, kdy po té spoustě let, kdy jsem ryl držkou v zemi, jsem se rozhodl, že na sebe budu programově hodnější, budu si víc dopřávat, atd protože proto.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOBESH: jestli nad tím přemýšlíš až teď, tak to máš ještě dobrý, v podobným duchu jsem si vymyslel nápis na náhrobní desku :D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BOBESH: ukončit.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    vubec nevim, co se zivotem...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DELIRIUM: Brzda na vejce, bro, stačí, swag.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    DELIRIUM: holubí klacíky miluju! Útulno, to nemohu říct 8).
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    DELIRIUM: Jezis na to jejich debilní vrkání jsem upe zapomněl. Jo to mě taky sere. Jako staci odjet na vikend a uz maj vejce. :D beru to jako dotyk přirody ve městě :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GUMIDEK30:
    Já je většinou rozhanim už při namluvach. Vrkaj mi na balkoně v ložnici klidně od 4 ráno. To se nedá.
    A parapety máme šikmý. Jeden tam furt nosil větve a nebylo mu divný, že všechny hned padaj dolů. Vydrželo mu to skoro půl dne.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    DELIRIUM: Maždej rok nám hnízdí holub hřivnáč na parapetu okna. Je z nich nechutnej bordel. Prvně jsem ty větvičky co si začnou nosit vždycky vyhazoval, aby si nestihli udělat hnízdo. Pak jsme nebyli tejden doma a už zahnízdili. Vyhodit vejce, to už bych asi nedal.
    První rok 2 malé hřivnáče sežrala poštolka - hrozná podívaná, ale nijak jsem nezasahoval - příroda.
    Loni jsem to hnízdo trošku pozakryl truhlíkama s kytkama, aby nebyli tolik na očích a jedno vejce se vylíhlo a mladej holub vyletěl z hnízda.
    Fascinovalo mě pozorovat jak mega rychle roste a jak se o něj holubí rodiče starají.
    Letos doufám, že zase zahnízdí :))
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NACITALKA: ano! :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Krom samotných holubů, jsou patetická i ta jejich hnízda!🥺
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Miluju holuby. Ráda je jen tak pozoruju, protože sou strašně komický.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam