• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BOBESH: ukončit.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    vubec nevim, co se zivotem...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DELIRIUM: Brzda na vejce, bro, stačí, swag.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    DELIRIUM: holubí klacíky miluju! Útulno, to nemohu říct 8).
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    DELIRIUM: Jezis na to jejich debilní vrkání jsem upe zapomněl. Jo to mě taky sere. Jako staci odjet na vikend a uz maj vejce. :D beru to jako dotyk přirody ve městě :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GUMIDEK30:
    Já je většinou rozhanim už při namluvach. Vrkaj mi na balkoně v ložnici klidně od 4 ráno. To se nedá.
    A parapety máme šikmý. Jeden tam furt nosil větve a nebylo mu divný, že všechny hned padaj dolů. Vydrželo mu to skoro půl dne.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    DELIRIUM: Maždej rok nám hnízdí holub hřivnáč na parapetu okna. Je z nich nechutnej bordel. Prvně jsem ty větvičky co si začnou nosit vždycky vyhazoval, aby si nestihli udělat hnízdo. Pak jsme nebyli tejden doma a už zahnízdili. Vyhodit vejce, to už bych asi nedal.
    První rok 2 malé hřivnáče sežrala poštolka - hrozná podívaná, ale nijak jsem nezasahoval - příroda.
    Loni jsem to hnízdo trošku pozakryl truhlíkama s kytkama, aby nebyli tolik na očích a jedno vejce se vylíhlo a mladej holub vyletěl z hnízda.
    Fascinovalo mě pozorovat jak mega rychle roste a jak se o něj holubí rodiče starají.
    Letos doufám, že zase zahnízdí :))
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NACITALKA: ano! :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Krom samotných holubů, jsou patetická i ta jejich hnízda!🥺
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Miluju holuby. Ráda je jen tak pozoruju, protože sou strašně komický.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nic se mi nechce
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Chtěla bych umět komunikovat i jinak, než obrázky… nesmim mluvit :D
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Ze jsem asi zbytecne moc ohleduplna, ale ze to ma na lidi okolo me vliv a nekteri se stavaji ohleduplnejsimi.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Nemám ráda, když někdo říká jméno Vincent ve formě Vincík… proste si nemůžu pomoct , automaticky mi to háže asociaci s močením.
    TRIX_XIRT
    TRIX_XIRT --- ---
    Na střední škole jsem dostala jako dárek od maminky svého tehdejšího přítele hrníček. Používám ho doteď a je můj oblíbený.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: je to jako na lešení, takovej dunivej zvuk v čelisti :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Bezedná studna. Osmičky jsou imo velkej zážitek... kolikrát v životě máš cirkulárku v puse :D.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: jsem si říkala, že už toho radši nechám :D tady těch historek se zubama je hodně...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NOFNAK: Mana, proteiňáky, nutridrinky, ať zbytečně nehladovíš ;).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: To ne, ale když mi první osmičku trhali v zánětu, museli mi to připíchnout, protože jsem to cítila :(.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam