• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    LORD_DE_SEIS: Naše děti to prodělaly a už jsou vůči Tlapkový patrole imunní. Ale bohužel teď chytli Pokémony a to je ještě horší (ten seriál nemá vůbec hlavu ani patu)

    Chinpokomon Commercial
    https://www.youtube.com/watch?v=XeoB1voCit4&ab_channel=skrubanan
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Proti gustu žádnej buřtguláš, ale teď jsem Tlapkovou patrolu pouštěl synovcovi s neteří, poté co všichni kolem hustěj, jak to jejich děti jedou a zděsilo mě, jakej to je šílenej výmaz... Budu asi stejnej fašo, jako byl otec na nás a svoje děti tomu budu vystavovat pokud možno co nejmíň...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ADELHAIDA: fakt se Ti to líbí? My koukaly na TP ve velkofilmu, takže ta růžová fenečka pak spadla do oceánu a vypadalo to s ní bledě. Mně tekly slzy a dcera mě objala a řekla mi, že to dobře skončí. Já na to opáčila roztřeseným hlasem, že je škoda, že to tak není i v reálném životě.
    Je to strašně creepy. Dítě a štěňátka zachraňují svět. Ale tvl, proč ne?! Vlastně! :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: přiznávám se, že až tak do detailu ty epizody opravdu neznám, a to přestože mám ošklivé podezření, že u nás proběhly všechny série minimálně třikrát v dobách HBO a tak dvakrát, co je to na SkyShowTime.

    taky se přiznávám, že předplatné streamovacích služeb volím podle toho, kde dávají oblíbené seriály našich dětí.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Tak on dost často zachraňuje starostku, nebo její slepici, nebo obě najednou. Ale většinou starostka vystupuje jako soukromá osoba a ne jako veřejná činitelka. Naopak ve prospěch města se vcelku dost angažuje. Vzpomeňme na Čertovo kolo nebo městskou pláž. Také dbá o kulturní akce jako Koláčobraní či soutěz o nejlepší chilli.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Tlapková patrola je jako neštovice. Prodělají si to všechny dnešní děti a rodiče. :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: myslíš krom toho, že musí pravidelně řešit to, že starostka ztratila slepici? :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Starostka Goodwayová podle mě není neschopná, aspoň co se vedení města týče. Ryder nemusí zasahovat proti věcem, jako je nefunkční kanalizace, nedostatek míst ve školkách a školách, nebo neefektivní sociální politice:-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přiznávám se, že od té doby, co jsem někde četla rozbor Tlapkové patroly jako dystopické společnosti, kde v čele stojí politici buď neschopní (starostka Goodwayová) nebo zkorumpovaní (starosta Humdinger) a kde došlo k privatizaci záchranného systému a další kritické infrastruktury (tlapky suplují IZS i opravy silnic a dalších městských budov) a dospělí jsou zmatení, hloupí a hledají pomoc u dětí a zvířat, tak na ten seriál nedokážu koukat stejně :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MULTICAT: Tlapková patrola je super! Přiznávám, že mám nejoblíbenější tlapku, a to je Rubble.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jsem tak rozložená, že jsem se rozbrečela u happy endu Tlapkové patroly, kterou sledovala dcera.
    :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Já se přiznám, že se občas těm deadlinům vyhnu už dopředu tim, že u vedení vyargumentuju, proč danou zakázku nerealizovat a tim pádem mám pak méně práce :-)
    Nutno dodat, že ty argumenty jsou relevantní. Na druhou stranu všechno se dá dělat několika způsoby a často záleží na tom, jak k tomu člověk přistoupí
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRK_R23: Taky mám výjimečně takový dny. Ale když je do deadlinu práce hotová a nikdo si nestěžuje, tak co by ne.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Většina dámského krajkového spodního prádla mi připomíná spodní prádlo pro staré báby. Hlavně spousta těch růžiček a jiných kytiček vypadá snad už 50 let pořád stejně, moje babička měla tyhle vzory na kombiné, se kterýma jsme si hrávaly se sestřenicema na princezny.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FRK_R23: mozna usne navzdy.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GIRAFFKA: Měl by si zdřímnout!:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FRK_R23: ja jsem zas od pondeli nechutne produktivni az me to sere. Zvlast v tom srovnani, kdyz prijdu domu o 4 hodiny pozdejv nez muj muz, kterej je TAK unavenej, ze nezvladl vyklidit mycku.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: Tak dobrý, dal jsem si šlofíka a jedu na večeři.

    #BeProductive
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    FRK_R23: dík za opravu ;-)
    FRK_R23: nadlábneš se a bude dobře;-) (ještě líp)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem kromě jedné schůze neudělal vůbec nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam