• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ERRTU: todle kdyz zaslapnes, tak ti to prokousa podrazku a skoci to na tebe. To bych neriskovala.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ADELHAIDA: dodám pro pobavení že jsem jednou svojí matinku, důstojnou to dámu, na vlastní oči viděl vyběhnout jako ninju po minimálně dvou metrech holého dubu než dosáhla na větev, a to po spatření zmíněného slepýše, kdybych to na vlastní oči neviděl, nevěřil bych že je to fyzicky možné i pro trénovaného člověka :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ADELHAIDA: naštěstí to není fobie, jen zdravá nenávist, jak pravil T. Pratchett "nelze důvěřovat tvoru který zvládá koordinovat pohyb osmi nohou". vím že skáčou, vím jak někteří štípou, a odmítám zkoumat evoluční původ a rodokmen. v jejich případě jsem (zase ten Terry...) jednoznačný tvarista (tvarista = rasista o level dál než je barva pleti, tvar kostry, a ostatní antropologie).
    fobii mám ze sršňů. jak to zabzučí ve vzdálenosti do pěti metrů, tak se moje tělo přepne na autopilota a já nabudu kontroly až v průměru o nějakých sto metrů dál. případně se proměním v samuraje - berserkera. důsledek asi čtyř žihadel které jsem v deseti letech utrpěl když jsem v lese šlápl kam jsem neměl.
    zajímavý, včelky, čmeláky nebo mravence zachraňuju z louží kde se dá. není to hmyzem jako takovým.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Kdyby u nás nebyla na návštěvě moje máma a nepustili jsme ten hokej pro ni, tak je nám to s ženou úplně buřt a věnujeme se něčemu jinýmu.
    Ale přeju to vzrušení a radost každému, koho to zajímá.
    Osobně mám radost, že mámě ode mě celý víkend chutnalo, stejně jako tchýni přede dvěma týdny, a že nám vyšlo počasí - mnohem líp, než jsme čekali.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ERRTU: Sekáč není pavouk, ale pavoukovec, jestli to pomůže. Ale kamarádce, která takhle nesnáší hady, taky nepomohlo, když jsem ji poučila, že slepýš není had, tak tomu moc šancí nedávám:-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    nemám rád pavouky. dost dlouho jsem to vyhazoval z okna, ale poté co na mě zpoza kredence nedávno vyběhl potomek Ungoliaty a Arachné (ta hrůznost byla tak velká, že bylo normálně v dřezu slyšet jak cupitá!! přiklopil jsem to standartní třídecovou skleničkou a nohy to mělo furt venku!!! myslím, že jsem měl náběh na infarkt a jsem hrdý, že jsem jen mužně vrčel a klel a neječel jak malá holka) ve mě František z Assisi definitivně vůči těm osminohejm bastardům zdechl. a oni budou taky! venku nechť jsou živy a zdrávy ale přelez práh můj, neřáde a bota má tě zdrtí!
    ... ale toho šestinohého invalidního sekáče v rohu záchodu, co má revma, že při kažed pohybu rozdrnčí okno, jehož sítě vypadají jak tenisová raketa po průstřelu kartáčovou střelou, a který žije jen díky tomu, že škvíra větračky občas průvanem vyflusne nějakého toho nešťastného mola zrovna do toho rohu... já prostě nemám to srdce.
    JONY
    JONY --- ---
    GRANTORINO: hodně sil. Tobě i celé rodině.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OBLESTIL_VRANU: díky. Zakládám si odkaz. Ještě je brzo, ale určitě budou potřebovat pomoc rodiče, kterou jsou samozřejmě v prdeli nejvíc....jsou konzervativní, takže psycholog je pro ně ještě sprosté slovo... Ale kniha k tomu mají blízko.

    Díky všem za reakce.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: To je hrůza. Drž se.
    OBLESTIL_VRANU
    OBLESTIL_VRANU --- ---
    Upřímnou soustrast. Chápu, že člověk v takové situaci asi nemá moc náladu na čtení, ale tuhle publikaci lidi docela chválí, tak třeba časem může přijít vhod. https://www.cmhcd.cz/centrum/aktuality/publikace-muj-blizky-si-vzal-zivot-pruvodce-pro-p/
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GRANTORINO: to je mi moc líto... držte se a ať jste v té ztrátě jeden druhému oporou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: priznavam se, uz takhle chodim treti den. a zrovna to jdu sundat
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: to jsou věci, který člověka ani nenapadnou, že by se mohly stát, no, není na to recept, jak to zpracovat
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA:
    ACKO: hele děkuju, nevím co říct. Je to fakt zlej sen.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: tyto, držte se, ať to zvládnete přeju
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to už je teda poměrně dost...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: je mi to strašně moc líto a myslím na celou jeho rodinu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: znamená to, že se oběsil a nechal i dopis. Píšu to, aby teda nedošlo k nedorozumění.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: mam v ignoru dva kluby, protože jsem do nich nechtěně lezla - reakce na cervena upozornění.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: u jednoho doplněk, u druhýho nedbalost. 1,5cm je dost
    SALVATOR: škoda že nejde aplikovat ignore jen na vybraný kluby, aby se člověk neobral o celej obsah jinak rozumnejch lidí, ale co už
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam