• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Jo, mám to doma taky. Ale ještě navíc se skutečnou hypochondrií (náhlé "cítím se chorý") a s hypochondrií v zastoupení (náhlé "cítím z tebe chorobu")
    KURE
    KURE --- ---
    NACITALKA: vody, ne vína! :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Vždycky, když mi zabrněj hodinky mám radost, že mi někdo píše. No. Píšou hodinky… Dobrá práce! Jen tak dál, Natálie! Napijte se trochu vody!… #zivotzenypoctyricitce
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nebaví mě, že má milý alergii/intoleranci úplně na všechno, a musím si pořád připomínat, že si to fakt nevymejšlí, aby mě vysíral.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Z_RYBY_KOST: sestro!
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Nebaví mě pořád při vaření zohledňovat manželovu vybíravost a rozmlsanost.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    MAR_TINA:
    Jednou az se urady vzpamatujou z toho co se vse se tam nahrnulo pod tlakem a vsude budou mit potrebne vybaveni vcetne pripojeni k siti tak by to mohlo byt fajn :))

    Priznavam se, ze tomu davam rok az dva nez si to sedne
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A já se přiznávám, že věřím v nový stavební zákon.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DELIRIUM: Přiznám se, že dva měsíce prázdnin jsou důvod, proč to školstvíi přes vsechny jeho neduhy jen tak neopustím...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Přiznávám se, že nepokrytě závidím deckam jejich dva měsíce prázdnin. Jo, taky sem je měla, ale tyjo :/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přiznávám se, že neexistuje moje fotka na nočníku. Dokonce se moje máti svého času až překvapivě příčetně chlubila, že mě nefotila v nelichotivých pozicích, abych se pak o čtvrt století později nemusela propadat studem. Z listování rodinnými alby vím, že existuje možná jen jedna moje nahatá fotka ve vaničce. A jsem za to hrozně moc ráda (ne za tu fotku ve vaničce, ale za tu absenci posraných, upatlaných a jinak debilních fotek).
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    JAMILLOS:
    Miluju Oasis. Miluju kazdy LP co posledni dobou vydal Liam a fakt mi nesedi co dela teď Noel. Tak.
    GROMKY
    GROMKY --- ---
    podařilo se vám to, společnejma silama, optimismu, ani vlastenectví nezbyla už ani špetička
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    WRNQ: je to muzny a ma te to pritahovat,npodobne jako vobchcavani vseho, kdyz muzes i nekam, kde by se to vsakovalovalo...Takoby to "jeee! Flusanec/chcanky,hmmm mrdala bych!"
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    WRNQ: oni se často nestydí to fusnout i z protisměru rovnou tobe do cesty. Když uz si to nemůžou odpustit, tak by mohli plivat aspon mimo cesty.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Love & hate přiznání na dnešní den
    Miluju když muchlám papírek v momentě, kdy jsem splnila vše, co na něm bylo napsáno. Je to jako zvuk karamelové krustičky na tom nejlepším dortíčku.
    Nesnášim, když jdu po ulici a někdo si přede mnou uflusne (muži). Hej, to je nějakej tik, nebo frajerskej zvyk z fočusu, nebo watafak? Copak je na to někdo zvědavej? Možná někdy dostanu přes hubu, ale už se fakt čas od času těch lidí zeptám, jestli to je nutný?
    FAT
    FAT --- ---
    BACCARA: Odebírat jsem nemusel, ale byl jsem ve fabrice se zbrojní výrobou a tak tu azbuku dodnes znám, přečtu a přeložím si.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Moc si ze základky z civilní obrany nic nepamatuju... jenom, jak jsme se evakuovali z učeben s plynovejma maskama. A pak leštili sklíčka masek... a chobotama po sobě flusali papírky.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Já? Já si nevsadil. Já jenom volil Káťu Stačilo. :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    R_U_SIRIOUS: priznat, že jsi vse vsadil na jedno číslo a prohrál. To chce koule :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam