• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ARGANNAH: já jsem ještě starší a včera jsem si vzala kecky s ponožkami k šatům! :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    JAMILLOS: Vysvětlím: tenisky jsou nejpohodlnější obuv světa, řádově pohodlnější než sandály. Beru, že se to někomu nelíbí, ale pochopitelné je to snadno i pro "starého páprdu" (no dovol, já jsem ještě o rok starší, jsme furt MLADÝ, jen to na nás není už tolik vidět :D)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PREKOTKA: presne:) premejslim o tom od ty doby, co ji znam. Ovsem tedka to ma fakt poladeny, hlavne teda to vrabci hnizdo jak nakej fracek z Ladovejch obrazu, vypada jak prumernej Pepik:))
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    INSEQUI: Já to vnímám dost intenzivně u svý pubertální dcery a velmi tomu rozumím. Prostě nemá chuť poslouchat poznámky na svý ženství, se kterým se ještě sama nestihla popasovat.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    JAMILLOS: U chlapů k formálnímu obleku! Neni to cool, je to jednoduše vidlácký. Btw. tady ale taky 42...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    INSEQUI: když tvrdíš že ženy které si oholí vlasy se snaží vypadat nežensky tak jseš prostě mimo ať už se nám dvoum líbí cokoliv
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    HEJSEK23: Nejsem, jen se mi to nelíbí, stejně jako se tobě nelíbí zase jiný věci.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    INSEQUI: můžeš mi říct co je na těchto krásných slečnách neženského ?? seš úplně mimo. srry
    [Holohlavé slečny fetish, skin grrls]
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já zase nikdy moc nepochopil tenisky k sukni. Ale zase chápu, že móda se pořád vyvíjí (byť někdy v různejch kruzích a oscilacích), zatímco já jsem starej páprda (42).
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    VERSONNENHEIT: Ne že by mě to přímo sralo, lidi si konec konců můžou dělat co chtějí, ale přijde mi divná taková ta moda kdy se holky/ženy snaží ze všech sil nevypadat jako holky/ženy (oholená hlava, co nejširší oblečení, ideálně pánský a tak podobně).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Přiznám se, že mi to nevadí, byť to sama nedělám. Naopak, pro nás je vždy cenné, když se můžeme z těchto vpisků něco dozvědět. Někdy jsou tyto poznámky daleko cennější, než celá kniha :D.

    Jinak ty nálezy ze starých knih jsou někdy docela zábavné:).
    KURE
    KURE --- ---
    HEJSEK23: na co ohejbat růžek, když stačí najít poslední stránku s flekama od kafe nebo mastnoty :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    HEJSEK23: delam si nesouhlasnou vlnovku :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Mám rád když jsou věci jetý. Ne jako z továrny. Knihu vyndám z přebalu, život jí dá na frak a do knihovny jde zas v tom novym přebalu. Z knih mi padaj pohlednice, fotky, účtenky, lístky z hospod, stanioly od Lipánka nebo Pribiňáka, všemožný vstupenky a propadlý permanentky. Mám hrozně moc rád, když najdu knihu po deseti a více letech a podle těchhle vloženejch věcí se mi připomene spousta okamžiků, který bych jinak zapomněl. Podtrhávám si v nich a píšu nesouvisející poznámky. Dřív jsem tam nechával psát i cizí lidi, ale po tom co mi jeden píčus z Umprumky pokreslil zadní stranu Cesty slepých ptáků pérama, už to nedělám. Nicméně i to jsem tam nechal. Moje oblíbený knihy jsou zkrátka slepovaný, nadívaný věcma, maj oslí rohy, zlámaný vazby, bejvaj zasažený kafem a z některejch se i po letech sype písek z pláže. Jo a knihy nepůjčuju. Teda určitě ne tyhle.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    vztáhnout tužku na knihu mi přijde stejně barbarský, jako ohejbat růžek místo záložky.
    Obojí by mělo bejt trestný
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Čmárání do knih je druhá nejdůležitější věc, bez které by zanikla veškerá věda.

    (Ta první je pochopitelně kafe.)
    OBLESTIL_VRANU
    OBLESTIL_VRANU --- ---
    Miluju podtrhávání a psaní do knih. Bez tužky nedokážu knihu ani číst. Knihy si ale kupuju a nepůjčuju.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nesnáším lidi, co si v knihách podtrhujou nebo vpisujou a pak to po sobě nesmažou. A pokud to dokonce dělají nesmazatelně, zasloužili by si zavřít.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    GIOMIKY: no to ses teda nakonec hezky vybarvil
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Sere mě aktuální móda ohavných ošuntělých, a umaštěně vypadajících, krávě z prdele vytažených oversized košil, kalhot etc. často s hnusným vzorem ve kterých i normální lidi vypadají jako by se vykulili z konťáku na palmovce. Samozřejmě ať si každý nosí co chce, ale tvl moje oči...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Zbigniew Czendlik mě chtěl dvakrát pokřtít ale ja jsem pokaždé odmítl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam