• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: to každopádně... Cokoliv jiného :D, kromě dětského hřiště...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ne že bych adoroval vlastní zahradu, to se taky rychle vyčerpá, ale pohyb z místa na místo nebo dělat kraviny v lese, to je jiná liga
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Strašně nesnáším dětská hřiště, být s dítětem na hřišti, doslova vytrpím teda, výhradně kvůli dítěti a v minimální míře, vyhýbám se tomu, jak to jde..
    (Na naší zahradě je to úplně jiná liga. Tam jsem naopak s dětma ráda...)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GREAT_R: nebo ze hraje alegorickou sochu symbolozujici boj Piktu za nezavislost Alby!:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEJIMADA: Kdyby to bylo namodro, mohle bys nahlásit, že jsi v podstatě Rebecca Romijn v X-Menech
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Na natáčení filmu jsem byla úplně nahá, jen natřená bílou barvou a všichni okolo byli alespoň trochu oblečení, štáb samozřejmě úplně. Od rána do večera. Ani na přestávky s jídlem jsem se nijak nezahalovala, nějak mi to nepřišlo. Za chvilku jsem to přestala vnímat a místo nahoty mě rozhodily repliky v baskitštině. A to nerada chodím i na koupaliště, aby mě někdo neviděl v plavkách :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vlastně to bývalé přeju.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Vždycky jsem extrémně podezřívavej, když vidím u BMW blinkr
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Potrebuju novy Birkenstocky
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SUURJA: sedim ve Wagrainu po bource, divam se na teplomer u vcel doma a desim se sobotniho prijezdu.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Už asi týden mi v hlavě hraje Okoř. A kdyby aspoň popořádku, ale jsou to vždy jen náhodný útržky textu :)) Takže se mi najednou ozve v hlavě třeba „Od těch dob, co jsou tam trampové
    nesmí z hradu pryč, z hradu pryč!“ a dál si přemýšlím jen o melodii té písně. Nj, na texty v celku jsem nikdy moc hlavu neměla, jenom na ty (subjektivně) zajímavé úseky jo.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MULTICAT: Já bych měl crush na mladší verze některých zprávařů z telky, ale dneska jsou až moc daddies a když byli hot, tak mi bylo třeba deset.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Viděl jsem první díl nové serie love island.. strašná přehlídka zmrdů a krav...<3
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SALAMAN: ani mě nenapadlo, že bych mohla mít šanci, i kdyby nebyl gay! :)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    Bloumám na meteoradaru Evropou a závidím místům, kde mají bouřky.
    (Aktuálně Kodaň a Korsika.)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MULTICAT: Měla bys u něj smůlu, je gay :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Uhelné prázdniny říkávala babička tomu, když došlo uhlí a netopilo se, ve škole, v zimě, tak děti musely zůstat doma...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETULA21: kdo to nezažije, ten to nepochopí. a popravdě, asi ani po mámě se nám nebude zas až tak moc stýskat. jen s jazykem na vestě a za vlastní zachraňujem to, co všechno posledních 10 let zanedbala. a matka roku to taky nikdy nebyla. je to aktuálně těžce nemocnej člověk a spíš by jí jeden přál nějaký to vysvobození
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Tomu všemu se plusy dávají hodně těžce, berte to ode mě jako podporu!
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    PALEONTOLOG: Není to jednoduché a často nepochopitelné./
    LOGO
    LOGO --- ---
    Mně asi umře máma v horizontu menších měsíců, 60 let, rakovina.
    Doposud jsem měl štěstí, že jsem nepoznal ve svým nejbližším okolí smrt. Až teď, a rovnou s tou v životě člověka (většinou) nejdůležitější osobou.

    Tak se přiznávám, že se "těším" na ty pocity, co okolo toho budou. Na jednu stranu smutek, na druhou stranu úleva, neboť už to trvá několik let, kdy víme, že nevyléčitelně nemocná, a že přijde konec. Smutek/úleva - si vyber.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam