• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: to každopádně... Cokoliv jiného :D, kromě dětského hřiště...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ne že bych adoroval vlastní zahradu, to se taky rychle vyčerpá, ale pohyb z místa na místo nebo dělat kraviny v lese, to je jiná liga
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Strašně nesnáším dětská hřiště, být s dítětem na hřišti, doslova vytrpím teda, výhradně kvůli dítěti a v minimální míře, vyhýbám se tomu, jak to jde..
    (Na naší zahradě je to úplně jiná liga. Tam jsem naopak s dětma ráda...)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GREAT_R: nebo ze hraje alegorickou sochu symbolozujici boj Piktu za nezavislost Alby!:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEJIMADA: Kdyby to bylo namodro, mohle bys nahlásit, že jsi v podstatě Rebecca Romijn v X-Menech
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Na natáčení filmu jsem byla úplně nahá, jen natřená bílou barvou a všichni okolo byli alespoň trochu oblečení, štáb samozřejmě úplně. Od rána do večera. Ani na přestávky s jídlem jsem se nijak nezahalovala, nějak mi to nepřišlo. Za chvilku jsem to přestala vnímat a místo nahoty mě rozhodily repliky v baskitštině. A to nerada chodím i na koupaliště, aby mě někdo neviděl v plavkách :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vlastně to bývalé přeju.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Vždycky jsem extrémně podezřívavej, když vidím u BMW blinkr
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Potrebuju novy Birkenstocky
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SUURJA: sedim ve Wagrainu po bource, divam se na teplomer u vcel doma a desim se sobotniho prijezdu.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Už asi týden mi v hlavě hraje Okoř. A kdyby aspoň popořádku, ale jsou to vždy jen náhodný útržky textu :)) Takže se mi najednou ozve v hlavě třeba „Od těch dob, co jsou tam trampové
    nesmí z hradu pryč, z hradu pryč!“ a dál si přemýšlím jen o melodii té písně. Nj, na texty v celku jsem nikdy moc hlavu neměla, jenom na ty (subjektivně) zajímavé úseky jo.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MULTICAT: Já bych měl crush na mladší verze některých zprávařů z telky, ale dneska jsou až moc daddies a když byli hot, tak mi bylo třeba deset.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Viděl jsem první díl nové serie love island.. strašná přehlídka zmrdů a krav...<3
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SALAMAN: ani mě nenapadlo, že bych mohla mít šanci, i kdyby nebyl gay! :)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    Bloumám na meteoradaru Evropou a závidím místům, kde mají bouřky.
    (Aktuálně Kodaň a Korsika.)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MULTICAT: Měla bys u něj smůlu, je gay :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Uhelné prázdniny říkávala babička tomu, když došlo uhlí a netopilo se, ve škole, v zimě, tak děti musely zůstat doma...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETULA21: kdo to nezažije, ten to nepochopí. a popravdě, asi ani po mámě se nám nebude zas až tak moc stýskat. jen s jazykem na vestě a za vlastní zachraňujem to, co všechno posledních 10 let zanedbala. a matka roku to taky nikdy nebyla. je to aktuálně těžce nemocnej člověk a spíš by jí jeden přál nějaký to vysvobození
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Tomu všemu se plusy dávají hodně těžce, berte to ode mě jako podporu!
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    PALEONTOLOG: Není to jednoduché a často nepochopitelné./
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam