• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Děkuju za naši obrovskou rodinu, kam se časem přidali i moji přátelé. Tak nějak automaticky se naše radosti a starosti vždycky sejdou. Všechno naše je mnohem šťastnější nebo ne tak strašné.

    MUABI
    MUABI --- ---
    Děkuji těm co mě vyhořelého ze samoty vytahli a na cestu mě posvitili.Vnukli dávku sebelásky,sebedocenění,
    namísto zpytování svědomí - vnorů do vizí a rozebírání pitomostí. Umírnil jsem se v přemýšlení i hyperaktivitě
    a o to více mohu jednat v klidu a proaktivně.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Já vám mám najednou takový neurčitý pocit vděčnosti, že jsem na světě. Opatrně ten pocit zkoumám, ale neodchází. Něco s klapnutím zapadlo, kam to patří, ať už je to cokoli. Děkuji za každý kousek, který našel své místo ve skládance.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Děkuji, děkuji, SNCF, že nám potvrdila vlak i když je stávka. Už se moc těším :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuji za holotropni dychani.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Za to, že jsem to stihla dneska upéct a upatlat, takže zítra můžem na divadélko :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Za to, že jsem si takhle minulou středu uvědomila, že jsem vlastně spokojená - ne že bych měla všechno, co mít chci. Ale že některé věci bolí míň než minulý rok, že jsem spokojenější a vyrovnanější sama se sebou, že mám svoje dvě kočičí bestie, spoustu hudby, jsem zdravá a to slunko taky vyjde. I když někdy to trvá i 14 dní! :o)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Děkuju ženám za krásné i neblahé.
    Všem, co nehanbí se pravdy.
    Děkuju za stalè i prchavè.
    Čemukoli, co není přezíravè teď ani onehdy.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za uvědomění, co to všechno vlastně bylo a že takhle to dál nejde, že už fakt stačilo.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Děkuju za kraj kam jsme se s rodinou přestěhovali... voda, les, sousedé, neuvěřitelná historie místa, kteroučlověk cítí s každým krokem... to všechno nám dává ještě větší smysl být spolu, být tu pro někoho a navazovat ... s pokorou díky ...
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Jsem vděčná za každý projev autentičnosti svých nejbližších i za to, že můžu s nimi být sama sebou bez potlačování svých potřeb i já. A děkuji za ten čerstvý vítr, který takový vzájemný postoj přináší do mých vztahů.
    CIL
    CIL --- ---
    Diiiky za každé nové ráno, diikyy za každý noovyy den ;)
    LOLADANIELA
    LOLADANIELA --- ---
    Za mého psího kamaráda, který nikdy nezklame. Je se mnou vždy v dobrém i zlém. Když mám dobrou náladu, tak jí má semnou a když špatnou, tak se mi jí snaží zlepšit. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jentak
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    Že jsem neumřel, budu chodit a tak ...
    ADEL91
    ADEL91 --- ---
    Za to, že jsem se narodila do doby, která je tak úžasná. Máme nepředstavitelně velké množství věcí, které nám každý den usnadňují život (internet, auto, pračka, trouba, antikoncepce..)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Své báječné ženě za to že vůbec existuje... ;)
    1KA
    1KA --- ---
    Za to, že mi přátelé k narozeninám nadělili elektroakustickou kytaru...
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    A děkujete Bohu nebo Vesmíru ? :) Neděkujte vzduchoprázdnu ! :))
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Tak teď jsem zrovna fakt vděčná za živost vjemů ve svých snech. Když jsou nepříjemné, tak teda nic moc, ale dneska v noci to teda rozhodně nepříjemné nebylo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam