• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    AETHER
    AETHER --- ---
    Že jsem to dnes přežila
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Za skvělé kamarády a kamarádky, kteří zůstávají, ať už se život mění jakkoli.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Díky za rodinné pohodové chvilky :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Za tohle místo... ❤️
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Že už mě nebolí ta hlava
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    za včerejší slejvák, i když mě promočil durch, takže jsem v důsledku strávila hodinu sólového zpěvu bosky :D
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Díky za dnešní nečekanou projížďku Miatou!
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    za rozplácnutí se na vrcholku Radhošťa na vyhřátou trávu, za bosonohou stezku a za nejlepší sparring partnerku v cestě do vrchu (aužtambudem? - To viš, že jo!) :D
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za ty okamžiky, za ty náhlé záblesky naprosté nádhery, kdy stačí pootevřít okno a vykouknout z něj a uvidět to, co vždycky, ale najednou jako by se mi prohloubilo vnímání a vidím to jako poprvé a je to tak krásné, naprosto nádherné, plné života :O
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    DIXIE: I vděčnost má chvíle, kdy je jí spousta a kdy je v útlumu. :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Díky za čaj!

    // co se děje? vděčnost došla?
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    Diky tomu typkovi ve fronte za mnou, co mi zvazil banany, zatimco jsem zbozi vykladal na pas.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuji za dnešní pozvánku do světa včel!
    NYX
    NYX --- ---
    Děkuji špagetovému monstru na nebesích za vynález meruněk. Ach!
    1KA
    1KA --- ---
    Díky za ten pád z kola a modřiny na nohách a zádech, žiju!!!! Zase žiju!!! Bylo to boží.
    ERJU
    ERJU --- ---
    Míval jsem takový rituál, nazval bych to modlitba vděčnosti. Při každodenní pracovní návštěvě úpravny vody, jsem ji tam přednesl vodě. Začínalo to: "Drahá vodičko, promlouvám k tobě s úctou, pokorou a radostí..." a pak tedy následovaly verše toho vlastního sdělení. Jak známo, voda mj. velmi dobře vstřebává a přenáší informace, tak mi kromě vnitřní potřeby taky připadalo fajn, že se "taková voda" s poděkováním za to, že je (atd.) dostane u nás do všech domů, kohoutků a sprch, k nimž se to všecho z vodárny odnášely kilometry potrubí.
    Předloni byla provedena kompletní modernizace vodárny a celý proces je už uzavřen v nerezových rozvodech a filtrech a na trubky se mi teda fakt mluvit nechce. To prostě teď nejde - předtím tam byly (před dezinfekční komorou) otevřené filtrační laguny, v nichž voda jakoby odpočívala a byla s ní možná komunikace. Člově viděl, cítil... Jednou kdysi, po té "modlitbě", jsem mlčel a uslyšel vodu zpívat. Myslím, že za určitých vlastně vcelku jednoduchých podmínek to může uslyšet každý člověk. Je to skutečně nádherný zpěv. Ale nikdy potom už jsem ho neslyšel. I když jsem znovu naslouchal. Tak to bylo, no a v nových nerezových tlakových rozvodech to teď jen hrozně hučí, prostě technologie... Je to rok a půl od rekonstrukce a nedokážu si na ten svůj text pro vodu celý přesně vzpomenout.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Za tu jeho trpělivost, kterou se mnou má.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Děkuji, že jsem si mohla vyzkoušet VR brýle, vzlétnout do vesmíru z prosluněného lesíčka na Zemi, prohlédnout si zblízka Měsíc a Zemi zdálky a přehlédnout celou Mléčnou dráhu. Jsem dojatá a nadšená.
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    Diky, ze me v obchodaku vzala pani na expresni pokladne, i kdyz jsem mel plny kosik veci.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Takže, věci, za něž můžu být vděčná, se vždycky najdou, a dnes je takový den, kdy si je potřebuju připomenout a potěšit se z nich znovu:

    celý den si nechávám otevřené okno a už není zima a nemusím je zavírat a mnohem lépe se mi tak doma dýchá
    děkuju sama sobě, že jsem si koupila nový stereosystém, díky kterému mám ještě větší radost z hudby než dosud
    děkuju kytkám, že se jim začíná dařit, semínkům v květináčích, že nechcípají a že se jim daří a dělají mi tak radost
    děkuju Bohu, že mi svítí na cestu, i když je zrovna fakt nejasné, co se bude dít, co má smysl, čemu mohu věřit, čemu ne
    děkuju bližním, že mě přijímají, jaká jsem a že i já můžu být nablízku jim - to vědomí mi dává pocit klidu a bezpečí
    děkuji za vnější změny a vnitřní transformace, že mi dávají růst a i když to tak někdy nevypadá, tak vždycky vedly ke kvetení a ne zániku, a dokud mám v sobě dost síly, věřím, že to tak bude i někdy příště...,
    a děkuju taky za to, že jsem zažila i období klidu, bezpečí a přijetí v minulosti, ke kterým se mohu v případě vnitřní nejistoty vždycky vracet a chvíli v nich ve vzpomínce pobýt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam