• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Posílala jsem teď domů od Ludwiga souhrn toho, koho je dobré sledovat :) třeba se to bude někomu hodit :)

    vědecky podložené "evidence-based" informace o Covidu:
    - Jan Kulveit - Data.
    - Jan Konvalinka - Biochemie.
    - Petr Smejkal - Epidemiologie.
    - Rastislav Maďar - Epidemiologie.
    - Zdenek Hel - Imunologie.
    - Václav Hořejší - Imunologie.
    - René Levinský (Nejhodnější Medvídci) - Data.
    - Josef Šlerka - Data.
    - Jakub Steiner - Ekonomie.
    - Daniel Prokop - Sociologie.
    - Jaroslav Flegr - Biologie.
    - Barbora Tomšů - První linie.
    - Milan Kubek - Medicína.
    - Tereza Boehmova - Média.
    - Petr Koubský - Média.
    - Daniel Stach - Média.
    - Vojtěch Gibiš - Média.
    - Patrik Kořenář - YouTube.
    - Martin Rota - YouTube.
    - Karel Kovář - YouTube.
    +
    - Lidé kolem Covid19cz.cz - Data proti Covid.
    - Lidé kolem Věda 24.
    - Lidé kolem Iniciativa Sníh - veřejná skupina.
    - Lidé kolem Pacienti s COVID 19 v ČESKU a na SLOVENSKU.
    - Lidé kolem Centrum pro modelování biologických a společenských procesů.
    - všichni, kteří respektují vědecké poznají a fakta a dávají jim větší váhu než svým subjektivním názorům.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: odkaz nefunguje bez FB uctu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Na lockdown je už pozdě, šanci jsme promeškali, říká miliardář Janeček - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...kdown-je-uz-pozde-sanci-jsme-promeskali-rika-miliardar-janecek-144090
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: My byli na tom drive-in.... takže z auta jsem brala jen Lucku....k sobě na klín...
    Ale principiálně si myslím, že je to stejný.... Přesně - nejste ani první ani poslední a v odběrové ambulanci se dá předpokládat existence pozitivních lidí.... rozdíl je s razítkem / bez razítka.... obzvláště při současné míře pozitivity....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIENNA: tak já budu víc než řidič, budu muset do odběrové ambulance... ale určitě nejsme ani první ani poslední ve stejné situaci.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: Ano. Ptala jsem se na to výslovně - zda nás všechny může na testy dovézt jediný řidič v domácnosti, co je zároveň jediný Covid + testovaný s příznaky v domácnosti....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Technický dotaz - pokud jsem pozitivní a s nařízenou izolací, furt můžu jet jako doprovod nezletilého dítěte na povinné PCR testy, že jo? (samo vlastním autem, s respirátorem a tak vůbec).

    Došli dospělí negativní členové domácnosti, svou matku kardiačku pravděpodobně nakaženému dítěti vystavovat nebudu, a tříletá tam těžko dojde sama, že. Ale explicitně povolené jsem to nikde nenašla.
    TUILE
    TUILE --- ---
    cetla sem ty vyjimky.
    pod co se da zahrnout prohlidka zajemcu o pronajem nemovitosti?
    ja jen na co si muzu napsat to cestny prohlaseni.
    KLX
    KLX --- ---
    PAN_ILFORD: Naopak. Já moc děkuji za duplicitu. Vidím prvně a jsem za to moc rád- Skvělý rozhovor a ještě jednou děkuji za post
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MINERWA: Nech to! Opakovani matka moudrosti, fakt ze jo. Nikdo necte 1000 dozadu, zvlast v dobe diskuzi v odbornych auditech. Kdo videl, pujde dal, kdo nevidel, Tvuj odkaz na duplicitu je jen dalsi zbytecny post.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Mgr. Filip Tvrdý, Ph.D., Pseudovědci, konspirátoři a hranice kritického myšlení
    https://www.youtube.com/watch?v=U4mYncH0378
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    Zdeněk Hel ve streamu. Dal jsem to celý.
    O koronaviru a opatřeních se Zdeňkem Helem - Zpátky mimo téma
    https://www.youtube.com/watch?v=UYjVqsKyagk&t=2710s
    PAVELK
    PAVELK --- ---
    MINERWA: Proc ne? Kdyz tam clovek sezene praci kam zapadne.
    V lete tam jsou docela neprijemny vlhky vedra, ale jinak ok.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    E2E4: Tak ja vim, ale ja si rad rejpnu :)
    Stejne jako je jasny, ze nikoli "půlka lidí chodí s příznaky do práce" (tolik lidi s priznaky tu zatim snad ani zdaleka neni), ale ze "půlka lidí s příznaky chodí (i přes to) do práce" ... :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    GILHAD: tak jestli člověk vládě věří nebo ne je jedno, zavádějící titulek, hlavní na tom průzkumu je, že půlka lidí chodí s příznaky do práce..
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KRAMERIUS: No, domovem myslim nejen byt, ale i chatku se zahradkou (kam nechodi nikdo cizi, kdo by nebydlel se mnu v byte) a nejake zeleninove zahonky mam jak tam, tak v truhliku v byte. A pri nakupech beru i primerene mnozstvi min trvanlivych veci jako prave te zeleniny a ovoce :)
    No a mrazak plny masa - varit pro me neni zadny problem, takze tech konzerv neni zas tak moc (pokud nepocitam rajske protlaky a sterilovanou zeleninu)
    Takze trochu te soukrome domestikovane prirody mam taky a na dlouhe vylety me stejne neuzilo ani predtim.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    GILHAD: Prosím, choď alespon občas do přírody - ono je to opravdu dobré na zdraví.
    Sedět rok jen doma ti ve výsledku uškodí.
    A jíst mimo konzerv občas čerstvé ovoce a zeleninu taky není špatné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam