• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    ARRAKIS: Vakcinanční program by měl být dobrovolný v závislosti na tom, proti jak závažné nemoci chrání, ne v závislosti na očkovacím schématu proti konkrétní nemoci. Léky proti kašli se taky dávkují tak, aby zabíraly proti kašli, ne podle toho, jak pacientovi chutnají a kdy si on myslí, že by si je měl dávat.

    To ANDování teda asi nebudu komentovat, vím moc dobře, jak snadno jde technicky přidat podmínka do SQL scriptu, a vím stejně dobře, jaké politické debaty a tanečky tomu předcházejí, než k tomu DB operátor dostane příkaz. A to se pořád bavím o totalitně řízené korporaci orientované na zisk, kde nic jako demokracie neexistuje, ne o pořád ještě jakž takž fungujícím právním státu řazeném pořád ještě mezi demokratické země světa.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARRAKIS: každý radši uvěří, že není potřeba dělat nic nepříjemného nebo něco čemu nerozumí.

    když bude očkování dobrovolné a nedostatečné, budeme mít plné nemocnice a lockdowny, to už je vidět aktuálně u nás.

    bez ohledu na to, co tvrdí vláda a popírači.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARRAKIS: to je technologicky hledisko, zjevne pro tebe dulezitejsi nez to zdravotni. mrtvy technoparanoiky ale nepotrebujeme :/
    ARRAKIS
    ARRAKIS --- ---
    CAIDEL: +
    FINSON: nemam pro tebe uspokojivou odpoved. post, ktery bych napsal, patri do auditka technoparanoia :) alespon strucne: kdyz lidem navleces povinnost prokazovat se qr kodem v telefonu, jehoz zelenej/cervenej stav lze centralne ridit, staci pak uz jen upravovat podminky pro jeho zezelenani. napriklad podminku (podstoupeny 2 vakciny za 360 dni) && (posledni shot neni starsi nez 6 mesicu) jeste parkrat zANDovat a pridat za to treba "vyjadrovani naklonnosti vudci".

    vakcinacni program kazdych 6 mesicu by mel byt dobrovolny. zavedene technicke reseni pro vakcinacni natlak je imho zacatek nove totality (ktere se nevyhnou ani ti ockovani, budou muset splnovat neustale obnovovane podminky).

    psychologizaci moji neduvery v system si muzete nechat od cesty, pracuju s tim neustale a pres vsechno usili mu zacit verit nehodlam :) lhali, lzou, a lhat budou.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Proti vakcinaci jsou desetitisíce britských zdravotníků - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/proti-vakcinaci-jsou-desetitisice-britskych-zdravotniku-40377702
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Paralelní lékařská komora: Opatření jsou covidový teror - CNN Prima NEWS
    https://cnn.iprima.cz/lekari-v-praze-protestovali-proti-restrikcim-pandemicka-opatreni-oznacili-za-teror-51070
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    LUKASM: mi nic neudělá? vvmem blízkém okoli holka 33let v noci po očkování infarkt, další kolem 40let, totálně zhroucena imunita asi uz pul roku na neschooence po ockovaní, plus mnoho dalších mensich problemů, takova je moje statistika. za dalsi nove studie o vakcinach ohledne mutaci DNA ..

    To není pravda. Polopaticky: Lžeš a nikoho takového neznáš, nebo je to úplně jinak než tvrdíš.

    Chci data, chci čísla, chci relevantní důkazy.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HOSPITALIZOVÁNO dle věku
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    tyvle já myslela i očkovaní
    "Zaměstnanci ve zdravotnictví, kteří pracují na lůžkových odděleních a nejsou naočkovaní proti covidu-19, se budou muset testovat nejméně jednou za týden."
    PŘEHLEDNĚ: Co se od zítřka mění - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prehledne-co-se-od-zitrka-meni-40378006
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ,,Lžete,, MUDr. Vladimíra Beranová Nezvalová a MUDr. Zdeněk Beran
    Síla slov
    Přihlásit se k Facebooku
    https://www.facebook.com/100068832031378/videos/745419576378624/
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [THE_MIRACLE @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19)]
    a ten, kdo má přirozený protilátky, to celý vymyslel
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    E2E4: no však tam ale dávali tyhle m.látky, ale to už bylo pozdě...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAPINA: ne, jakože je denně testujou, jestli nemaj koronáč, když jsou v tak rizikovém prostředí a rizikovém stavu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: hele a vis že očkování ma větší účinnost proti hospitalizaci než monoklonály v nemocnici ?

    třeba regenron jen 36-56% proti smrti.

    New REGEN-COV™ (casirivimab and imdevimab) Data Show Supportive Results in Patients Hospitalized with COVID-19 | Regeneron Pharmaceuticals Inc.
    https://newsroom.regeneron.com/news-releases/news-release-details/new-regen-covtm-casirivimab-and-imdevimab-data-show-supportive
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAPINA: a kdyby to bylo nutné, tak by mi moje praktická lékařka neřekla něco, když jsem tam byla s tou rukou? na testy jsem se radši ani neptala, protože už se dvakrát stalo, že jsem si vyžádala test na všechny pohlavní nemoce a ona to platila ze svýho, protože je líná to nějak úředně vypisovat, můj telefon má, až bude mít čas a bude mě chtít naočkovat, určitě nějakou sms dostanu, nenechám se vakcinovat pouze vyškoleným personálem
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MINERWA: Jako že by je dostávali rovnou když přijedou se zlomenou nohou? To asi úplně né.

    Pro zvířata jsou na různé potíže monoklonální protilátky v injekcích (ne infuzích), které se píchání jednou měsíčně a fungují pak trvale, zhruba ten měsíc v organismu vydrží. Takhle by mohla vypadat nějaká prevence pro hodně rizikové lidi, jednou mesíčne injekce a covid nemá šanci. Akorát to už je v podstatě skoro očkování, takže to zas nemá šanci u lidí, kteří odmítají vakcínu, a chodit jednou měsíčně na injekci je pořád ještě mimořádně náročné, zejména právě pro ty lidi, kterých by se to týkalo.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAPINA: hele, taky to mohlo bejt z pokru anebo z toho, jak jsem drhla vanu, a proč nedostanou rovnou ty monoklonální protilátky, když se to ví? ať zkapou, ty jsou drahý? :))
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LUKASM: Musíš mít silnou imunitu proti tomu viru, víme? Zatím se ty a tobě podobní pokoušejí tvrdit, že není nutné, aby se učili plavat, určitě se neutopí, protože mají silné svaly.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MINERWA: Takže se budeš hádat na internetu do tý doby, než tu ruku přestaneš ovládat, ukáže se, že pobolívání byl první projev trombózy, mrtvice nebo kdoví čeho, do nemocnice tě s tím odveze sanitka a tam chytneš covid mezi dveřma. Ať žije izolace!
    Přesně takhle končí na JIPkách všichni ti důchodci, kteří nikam nechodí, tak nepotřebují očkování. Nikam nechodí do té doby, než doma uklouznou ve vaně, pak odjedou rovnou do nejvíc rizikového prostředí.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LUKASM: No, na to vakcíny konstruované jsou. A ve finále se vždycky ukáže, že brání šíření, když se naočkují všichni. Už od prvních pokusů s aktivní imunizací to takhle funguje a pořád fungovat bude.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: jako že to nemusí mít souvislost.

    V poslední době narůstá počet infarktů u lidí ve věku 29 až 45 let. Jedná se asi o 15 až 20 % z celkového počtu.

    Ženy po třicítce musí zbystřit, i jim hrozí infarkt. Navíc má odlišné příznaky - Deník.cz
    https://www.denik.cz/zdravi/zdrave-srdce-infarkt-myokardu-u-zen-ekg-angioplastika-20201101.html
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DARKSUN: no jo, ale aby to byla dobrá sranda, tak chyběj protilátky a přirozena imunita trvající roky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam