• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLOWUPMomenty ktere delaji zivot fajn
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Je to už skoro čtyřicet let, kdy jsem objevila kouzlo babiččiny dózy na bonbóny....
    Můj otec a jeho sourozenci říkají, že je to záhada stará století
    Dóza se stěhuje z různých částí Prahy (jednou dokonce změnila barvu a tvar )...zvláštně přitahuje Vaši pozornost a nutí Vás nadzdvihnout skleňený poklop
    ...ale to zdaleka není všechno!!
    největším kouzlem je:
    "že uvnitř, vždycky něco je!" ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    rande s Divkou kde si ji muzes pohladit a ona se necha
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Spánek. Hodně spánku. Těšení se na spánek.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Po hnusným večeru mám po strašně dlouhý době čas jen pro sebe - doma. Pouštím si hudbu, kterou tu nikdo nemá rád, zpracovávám a třídím si fotky. Jen škoda, že jehla na gramofonu je zničená, nejlepší by pro mě bylo poslouchat z desek. Pršelo!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Momentalne obligatni prace z domova, diky ktery sem s detma porad
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Ctyri hodiny instantniho stesti na motorce :) cesta k my pritelkyni trva autem po dalnici neco pres hodinu, ale za hezkyho pocasi beru motorku a hodim to pres ctyri horsky pasy, nekolika strzema u Jury a nadhernyma kroucenyma silnickama mezi kopcema pobliz Baselu. Louka pod Chasseralem, kde diky vysoky poloze teprve ted kvetou pampelisky :)



    WRNQ
    WRNQ --- ---
    BLOWUP: Boží!

    Jinak....dívat se na syna, jak spí...To prostě nikdy neomrzí.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Dát si vanu, sklenku vína a pak si chvilku kreslit, malovat... A výlety do přírody... Poslední dobou věci, bez kterých bych se asi neobešla a po kterých je mi vždycky spolehlivě líp.
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    Zacvičit si. Každej den a nevynechat. Sestavu dvě, něco procvičit nebo jen qi-kung a stání.
    Už 6. den v kuse, už 6 tejdnů, měsíců, let a šest dekád - to už musí bejt nějakej (kroutivej) moment.


    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dnes jsem jel tou nadhernou krajinou ve ktery smim bydlet domu, a posloucham u toho Stouny. V momente kdy projizdim okolo pastviny patrici k jednomu jezdeckymu dvoru podel silnice cvalala na bilym koni s vlajici hrivou holka, a k tomu se rozeznelo „white horses“. Trvalo to asi deset vterin, tenhle perfektni okamzik.
    COURT
    COURT --- ---
    po dvou a pul měsících se zdá, že zaražená rýma odtekla.... už jsem se s tím naučila i žít, ale bez bolavý hlavy... to je to zcela novej pocit!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Stromy z okraje lesa pred moji terasou se pohybuji ve vetru jako vlny na mori
    TELLEMAHOOKA
    TELLEMAHOOKA --- ---
    POMYJAN: Buďto tě potěší, nebo naopak ne. Poměr vylučovací, tzn. píšeme čárku.
    DANYA
    DANYA --- ---
    POMYJAN:
    TP:...nikdo není dokonalý...Obzvláště ne pomocníci klábosnice v mobilu...
    Takže dost často dnes obsah sdělení vítězí nad formou...;-)
    Pochopení tohoto ;-) by možná vedlo přímo ke štěstí...(?)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Asi pred peti lety jsem si z jednoho krasnyho mista na pobrezi Chorvatska privezl piniovou sisku. Ponevadz ty pinie mam strasne rad, dostal jsem samozrejme napad si z tech seminek par sam vypestovat. Pritelkyne mi je nejdriv naklicila a potom presadila na terasu do velikanskyho kvetniku. V noci ale jakesi zvire melo potrebu ten kvetnik s tou kyprou zemi celej prohrabat, takze po tech semenaccich nebylo ani stopy. Tak jsem vzal lopatku a prakticky archeologickou metodou vrstvu po vrstve odkryl, az jsem je vsechny nasel. Ted jsou v bezpeci malyho kvetniku na stolku a uz treti den je nikdo nevyhrabal. Ten piniovej lesik kterej si z nich chci vysazet ve svy rokli uz asi nezaziju, ale presto me ty semenacky pokady kdyz je vidim potesej :)

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    když si střelíš zlatou....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam