• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUNYARPráce ve výškách
    Diskuze na téma práce ve výškách, rady, tipy, novinky, kontakty a vše kolem práce a života na laně. Diskuze volná
    rozbalit záhlaví
    PARRHESIA
    PARRHESIA --- ---
    RUNYAR: Díky Ti. Na FB skupinsu sleduji, ale neopovážel jsem se ještě hledat tam. Ono, když člověk si rozklikne můj profil, neuvidí nic z oboru, (což považuji na mínus) Respektive já ty Facebooky nejedu, nemám tam skoro nic, instagram už vůbec ne. Fotku se sebou jak visím na laně prostě nemám.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    PARRHESIA: jestli můžu poradit zkus skupinu na fb, nedávno jsem ji našel jen tak náhodou a jsou tam zajímavé kontakty. Tady ten můj plán něco takového zřídit moc nefunguje... poprípadě když mě dáš nějaké specifikace jak bys chtěl fungovat tak ti můžu něco přeposlat tady nebo do pošty
    PARRHESIA
    PARRHESIA --- ---
    Zdravím vespolek, malinko to tu oživím. Hledám v součastnosti práci v oboru. Odcházím od šíleného zaměstnavatele. Mám kompletní výbavu, 2 roky zkušenosti po pražských střechách. Chtěl bych už přejít znovu na OSVČ. Kdybyste někdo měl nějakej tip, sem s ním. Díkec)
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Ze zvědavosti, neví někdo kolik se pohybuje momentálně cena přešroubování dachmanu za m2 z lana?
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Tak nám sezóna pomalinku začíná....

    Jen tak ze zvědavosti neděláte někdo v zahraničí, nebo nevíte o nějaké zajímavé spolupráci? Nějaké možnosti mám, ale rád bych si našel něco pro mě zajímavějšího ideálně v zahraničí ať se někam taky podívám
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Tak opět nabídka, třeba zrovna někdo sháníte, GrillOn, přilba a další:
    Petzl GrillOn lano 5m s kladkou - Praha - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/Amineta/detail/132881678-petzl-grillon-lano-5m-s-kladkou
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Kdybyste někdo potřeboval dokoupit nějaké vybavení, nové, mám tady: https://www.sbazar.cz/Amineta
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUNYAR: Alpsky motyl.
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    RUNYAR: hned na L1 ho učí. vpodstatě jedině tenhle..
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    KROTITEL: ten znám, ale v praxi jsem ho ani na skalách nebo na práci nepoužil. Otázka je jestli taky je metodicky správně využívat na práci...
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    RUNYAR: proc ne rovnou motylek? Dokonce existuje motylek s okem na kazdou stranu.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Takový dotaz ze zvědavosti vzniklý debatou s druhem na laně. Smí se officiálně používat vůdcovský uzel při práci? Například v polovině lana udělám uzel tak aby vzniklo oko, které následně dám do karabiny a pak práce na laně ve vysu. Podle tabulky co jsem našel má těměř stejnou nosnost jako osmička.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    SDN33: to si nemyslím...
    BEN_WITCH
    BEN_WITCH --- ---
    SDN33: v ČR su to vyhodene love. Na zapade to uz zmysel ma, ale pracu papiry nezaisti myslim nikde :)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    RUNYAR: No jen jsem tak uvažoval, pokud bych si jej udělal, jestli mi to "jednoduše" zajistí práci, pakliže bych vzal v úvahu, že nejsem profesionální řemeslník v žádném oboru.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    SDN33: IRATA, co tě zajímá?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Máte někdo kurz FISAT nebo IRATA?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CADAVRE:
    Aha, bo píšeš reklamovat ;-)
    CADAVRE
    CADAVRE --- ---
    KOC256: Nafasoval sem ji na jedny zakazce v zahranici uz nekdy pred rokem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CADAVRE: Tam kde jsi ji kupoval?
    CADAVRE
    CADAVRE --- ---
    Mam doma fungl novou, ve vejskarine hojne vyuzivanou, helmu Kask Plasma. Jedinej problem je, ze ma rozbity zadni utahovaci kolecko. Nevite, kde by to mohli opravit/poslat k reklamaci? Idealne v Praze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam