• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TAP
    TAP --- ---
    Horizon Zero Dawn, PS4, 51h
    uteklo to jak voda, Decima engine jim fachá moc pěkně, některý scenérie dechberoucí. lov robomonster výbornej, ještě se k tomu určitě vrátim

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tak se jdu taky zapojit :) sice asi už ujetej vlak nedoženu ale nevadí :)
    Divinity Original Sin 2
    Naprosto dokonalých 100 hodin a 25 minut. Jsem totálně nahajpovanej na Baldurs gate 3.

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TERZ: Cha nejak jsem minul ze uz to vyslo, factorio jsem zral takze tusím ze tohle mi bude taky po chuti :)


    TRAGED: Mno ta hra mi asi není souzená :/

    TERZ
    TERZ --- ---
    Po haldě let sem zase jednou hrál a dohrál PC hru, bohužel to nemá achievmenty ale vůbec to nevadí.
    Takhle mojí pozornost už dlouho nic neudrželo.

    Dyson Sphere Program (64h)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELECTRICKOTA: Pribeh zas tak plochy neni, jen se nesmis ztratit v side questech, kterych je prehrsel. A pribeh jako takovej pekne graduje. Za kazdym odhalenym tajemstvim se skryvaji aspon dve dalsi a na par mistech jsou pomerne zasadni rozhodnuti. Za me lepsi nez covershootery ME2 a ME3, ktere jsou v podstate tunel bez moznosti cokoilv poradne ovlinit. Teda az na to, kdo umre a koho osuk zromancujes :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TRAGED: Jo xichty byly fakt desny a nejaky ty glitche jsem tam mel, a příběhově a postavami takový plochy ale což, je to pořád ME a hrát se to dalo.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELECTRICKOTA: Na PC jsem hral hned po vydani na a co si pamatuju, tak se hre vytykala animace obliceju, kterou opravili pomerne zahy, ne obecna zabugovanost. Nemel jsem jedinej problem, krome par glitchu, ktere ale byli IMHO zbytky po orezavani featur pred vydanim:

    Mass Effect Andromeda EOS - Remnant block only in scanner?
    http://www.youtube.com/watch?v=PJ3evq0T-20


    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TRAGED: Hmm že bych si ji zase po dlouhy dobe taky zahral, už je to řádně opatchovaný? Aspon mi to zkrátí cekání na remastry původních dílů.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mass Effect: Andromeda (XSX) 100h k 2. katarzi pribehu a zaverecnym titulkum:



    ... 96h to bylo k te prvni a mnohem dulezitejsi! ;-)



    Hra ovsem i nadale pokracuje a ukazuje mi hotovo jen z 87%, tak jsem zvedav, kolik tam toho jeste ceka.....
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    TOOMIX: Pokud jsi nehrál, tak doporučuju dát předtím Black Mesa ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: Tak díky, vezmu to HL2 + E1 + E2, pak Mafia: The City of Lost Heaven a pak uvidím
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Alan Wake, 19h - Tak jsem konečně dojel i bonusový epizody. Příběh a atmosféra parádní, jen to střídání baterky a střelby už po těch hodinách moc nebavilo.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---

    Do čeho se mám teď pustit? Nemůžu se rozhodnout, tak to vezmu podle hlasování v anketě.

    43 hlasy od 26 respondentů
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      No, já sem začal RDR2 a pak objevil Stormworks. A je to naprosto úžasná záležitost, i když dost komplexní. Dokonce mě to donutilo založit na to auditko. Jenže jestli sem to dobře pochopil, tak tam sou procedurálně generovaný mise, takže to vypadá, že sem se zas uvrtal do něčeho nedohratelnýho...
      TOOMIX
      TOOMIX --- ---
      Po Wolfenstein: New Order, Wolfenstein: Old Blood, Wolfenstein (2009) jsem teď dohrál Return To Castle Wolfenstein (s neoficiálním patchem 1.42). I po necelých 20 letech od vydání to je pořád skvělá hra. Tehdejší Deatshead je fakt hnusnej týpek, viz screenshot. Ještě to zkusím s tímhle modem

      RealRTCW mod for Return To Castle Wolfenstein - Mod DB
      https://www.moddb.com/mods/realrtcw-realism-mod

      Steam hlásí 5.6h. Final Bosse jsem zabil stejně jako tenhle týpek ve speedrunu :)

      [WR] Return to Castle Wolfenstein any% speedrun 39:56 w/o loads
      http://www.youtube.com/watch?v=MUanavn09b4&t=2480










      NARKOTIX
      NARKOTIX --- ---
      prostě wow...
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      Peggle: Dual Shot na starém dobrém DSi, počítá se? :-) Taková příjemná věc na odreagování mezi hraním Doom 3 na původním Xboxu (u toho se fakt bojím) a čerstvě vyšlého HROTu na PC (těžší než jsem myslel). Je to něco mezi pachinko, pinballem, Arkanoidem a Puzzle Bobble, resp. místy tohle všechno dohromady. Nintendo asi taky neumí počítat odehraný čas, tak řekněme... 10 hodin, ať nežeru. Jo a sorry za plachtu, nechtělo se mi to zmenšovat. Aspoň si užiteje pixlíků :-)

      GULAZ
      GULAZ --- ---
      Red Dead Redemption 2 (PC), cca 130h, asi se zacnu vic zajimat o divokej zapad:)


      PALADIUS
      PALADIUS --- ---
      Vietcong, 6 hodin. Klasika, kterou si musím semtam zahrát

      DAVESADE
      DAVESADE --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam