• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---

    Do čeho se mám teď pustit? Nemůžu se rozhodnout, tak to vezmu podle hlasování v anketě.

    43 hlasy od 26 respondentů
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      No, já sem začal RDR2 a pak objevil Stormworks. A je to naprosto úžasná záležitost, i když dost komplexní. Dokonce mě to donutilo založit na to auditko. Jenže jestli sem to dobře pochopil, tak tam sou procedurálně generovaný mise, takže to vypadá, že sem se zas uvrtal do něčeho nedohratelnýho...
      TOOMIX
      TOOMIX --- ---
      Po Wolfenstein: New Order, Wolfenstein: Old Blood, Wolfenstein (2009) jsem teď dohrál Return To Castle Wolfenstein (s neoficiálním patchem 1.42). I po necelých 20 letech od vydání to je pořád skvělá hra. Tehdejší Deatshead je fakt hnusnej týpek, viz screenshot. Ještě to zkusím s tímhle modem

      RealRTCW mod for Return To Castle Wolfenstein - Mod DB
      https://www.moddb.com/mods/realrtcw-realism-mod

      Steam hlásí 5.6h. Final Bosse jsem zabil stejně jako tenhle týpek ve speedrunu :)

      [WR] Return to Castle Wolfenstein any% speedrun 39:56 w/o loads
      http://www.youtube.com/watch?v=MUanavn09b4&t=2480










      NARKOTIX
      NARKOTIX --- ---
      prostě wow...
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      Peggle: Dual Shot na starém dobrém DSi, počítá se? :-) Taková příjemná věc na odreagování mezi hraním Doom 3 na původním Xboxu (u toho se fakt bojím) a čerstvě vyšlého HROTu na PC (těžší než jsem myslel). Je to něco mezi pachinko, pinballem, Arkanoidem a Puzzle Bobble, resp. místy tohle všechno dohromady. Nintendo asi taky neumí počítat odehraný čas, tak řekněme... 10 hodin, ať nežeru. Jo a sorry za plachtu, nechtělo se mi to zmenšovat. Aspoň si užiteje pixlíků :-)

      GULAZ
      GULAZ --- ---
      Red Dead Redemption 2 (PC), cca 130h, asi se zacnu vic zajimat o divokej zapad:)


      PALADIUS
      PALADIUS --- ---
      Vietcong, 6 hodin. Klasika, kterou si musím semtam zahrát

      DAVESADE
      DAVESADE --- ---
      DAVESADE
      DAVESADE --- ---
      Dohrali jsme s kamosem Alcatraz. Bohuzel misto outra jsme videli prd, protoze se disketovka rekla "ne".
      ZOMBO
      ZOMBO --- ---
      DAVESADE: Právě bylo zajímavý sledovat, co všechno si HR z původní hry vzalo, a zpětně porovnávat oba přístupy k sérii. Invisible War mám určitě na seznamu.
      LOOKASH
      LOOKASH --- ---
      Journey - cca 2h



      sony to davalo na jare zadarmo abysme pry zustali doma.... Tak sem to konecne zkusil a prosel si to - moc pekna oddychovka a asi si to dam nekdy znova..
      DAVESADE
      DAVESADE --- ---
      ZOMBO: wow, hrat tohle az po tech modernich sequelech, to si neumim predstavit! Ja jak jsem praveze hral dily postupne, tak mi Human Revolution i Manking Divided prisly jako slabe odvary puvodniho dila (i kdyz to byly nakonec "ok" hry).

      Jestli das sanci jeste druhemu dilu Invisible War, muzes byt prijemne prekvapen.
      ZOMBO
      ZOMBO --- ---
      Deus Ex: Game of the Year Edition (37h) – přestože oba prequely Human Revolution i Mankind Divided patří mezi moje nejoblíbenější hry, k tomuhle dílu jsem se dostal až teď, po 20 letech, a konečně chápu ten hype. Zub času se na něm sice slušně podepsal a schválně jsem neinstaloval žádný módy, ale hratelnost je pořád skvělá, zvlášť když odměňuje za prozkoumávání mapy. Jedinej trest byl malej inventář:)

      WOODMAKER
      WOODMAKER --- ---
      WOODMAKER: dohral.jsem k tomu i pridavnou kampan (17 hodin), takze dohromady pry 125 hodin.
      TRAGED
      TRAGED --- ---
      LAUNCHER: Pomerne pekny pribeh postaveny kolem totalitni minulosti Polska, takze pro nas Xenialy o to zabavnejsi, protoze paralely s CSSR se tam bez problemu najdou, obzvlast zasazenim do okoli Krakova, ktery je podobny Praze. Fixni kamera, ovsem velmi dobre nastavena, takze neni na obtiz. Zadny boj, par lekacek, hutna atmosfera. Dokazal bych si predstavit serii postavenou kolem zakldaniho herni mechaniky, byli by to takovi Ghostbusters bez humoru, zato s extra hutnou atmosferou. S prihlednutim k velikosti tymu davam tak 82.7/100
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      TRAGED: Recenze / nechces se rozepsat?
      TRAGED
      TRAGED --- ---
      The Medium - XSX - cca 10h

      TAP
      TAP --- ---
      SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, cca 15h, v rámci trialu Google Stadia
      závěr krásnej, titulky v DOSu, u kterejch jsem si nemohl nevzpomenout na závěr NieRu

      WOODMAKER
      WOODMAKER --- ---
      ELHO_CID: nejlepsi je prvni rayman (ale i tak gratulki)
      ELHO_CID
      ELHO_CID --- ---
      A ještě tahle japonská podivnost. Murdered: Soul suspect. Co na to říct, je to podprůměrná hra, ale když už jsem do toho vlez, tak jsem ještě pár hodin pokračoval a dohrál to. (cca 7 hodin celkem)

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam